× Choroby i niedyspozycje

Nadmierna senność w ciągu dnia

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #33143 przez annabog
Replied by annabog on topic Nadmierna senność w ciągu dnia
Jeśli o mnie chodzi,to nie mam problemów ani ze snem, ani chrapaniem ani zatokami. Śpię dobrze i rano wstaję wyspana, a potem w ciągu dnia bach, robię się tak śpiąca, że nie trzymam się na nogach. Ale takie okresy są przejściowe i zauważyłam, że powtarzają się jak spada ciśnienie, więc to chyba ono jest winowajcą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #33147 przez telinka
Replied by telinka on topic Nadmierna senność w ciągu dnia
A tak w ogóle to jakie masz ciśnienie? Słyszałam, że niskociśnieniowcy reagują podobnie do ciebie na spadki ciśnienia atmosferycznego. Na mnie nie ma to wpływu ale ciśnienie mam normalne z tendencją do wysokiego.

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #33152 przez halina
Replied by halina on topic Nadmierna senność w ciągu dnia
Teraz ja zrobiłam się bardzo śpiąca a spałam tej nocy 8.5 godzin (a zwykle śpię godzinę krócej). Ciśnienie atmosferyczne chyba spada, ale ja mam ciśnienie w normie więc to chyba nie to.

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #33158 przez annabog

telinka napisał: A tak w ogóle to jakie masz ciśnienie? Słyszałam, że niskociśnieniowcy reagują podobnie do ciebie na spadki ciśnienia atmosferycznego. Na mnie nie ma to wpływu ale ciśnienie mam normalne z tendencją do wysokiego.

Wiesz, że nie wiem jakie mam, ale chyba w normie. Nie nam ciśnieniomierza bo nie miałam takiej potrzeby, ale przy okazji poproszę moją doktór o zmierzenie. Tylko co mi to da jak dowiem się, że jest niskie?

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #33173 przez matylda
Replied by matylda on topic Nadmierna senność w ciągu dnia
Na taką senność w ciągu dnia najlepsze jest dotlenienie. Jeśli spacer jest niemożliwy to chociaż dokładne wywietrzenie pomieszczenia i wykonanie kilku energicznych ruchów. Mnie w każdym bądź razie to pomaga.

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #33180 przez Boni
Replied by Boni on topic Nadmierna senność w ciągu dnia
a pijesz dużo wody?

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #33185 przez annabog
W ogóle to sporo piję ale zimą sama woda średnio mi idzie i głównie są to róžne herbatki. Myślisz, że odwodnienie może być przyczyną napadów senności?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena