× Choroby i niedyspozycje

Nadmierna senność w ciągu dnia

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #32882 przez annabog
Replied by annabog on topic Nadmierna senność w ciągu dnia

To chyba musiałabym zmieniać pracę co miesiąc. :laugh:

To co miesiąc masz takie problemy z sennością? Może jednak śpisz za krótko w stosunku do zapotrzebowania na sen?

No nie, przesadziłam. Takie okresy senności zdarzały mi się tylko ostatnio i wygląda, że to za sprawa niskiego ciśnienia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #32887 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Nadmierna senność w ciągu dnia
Czasem zdążę wypić parę łyków zanim przysnę i faktycznie poźniej czuję, ze mogłabym "góry przenosić":)

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #33033 przez MalwinaS
Replied by MalwinaS on topic Nadmierna senność w ciągu dnia
A widzisz, mnie ostatnio też senność dopada. I powiem ci to jest straszne, to jakby mi ktoś wyciągnął zasilanie nagle. W pracy to problem, wtedy wychodzę się dotlenić. Wydaje mi się, że w moim przypadku to siedząca praca, mało tlenu i brak relaksu.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #33106 przez basian
Replied by basian on topic Nadmierna senność w ciągu dnia
Potworna senność w okolicach 14.00 i tak do 16.00 - nic nie pomaga :( Akurat wtedy powinnam pracować na zdwojonych obrotach, a ja nie jestem w stanie podjąć żadnego wysiłku. Nie mam już pomysłu jak temu zapobiegać :(

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #33110 przez sylwia
Replied by sylwia on topic Nadmierna senność w ciągu dnia

A widzisz, mnie ostatnio też senność dopada. I powiem ci to jest straszne, to jakby mi ktoś wyciągnął zasilanie nagle. W pracy to problem, wtedy wychodzę się dotlenić. Wydaje mi się, że w moim przypadku to siedząca praca, mało tlenu i brak relaksu.

Celnie ujęłaś to z tym odłączeniem zasilania. :laugh: Mnie czasem też to się zdarza i nie mam pomysłu jaka może być tego przyczyna. Piję wtedy mocną kawę i na trochę pomaga.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #33115 przez olga
Replied by olga on topic Nadmierna senność w ciągu dnia

Potworna senność w okolicach 14.00 i tak do 16.00 - nic nie pomaga :( Akurat wtedy powinnam pracować na zdwojonych obrotach, a ja nie jestem w stanie podjąć żadnego wysiłku. Nie mam już pomysłu jak temu zapobiegać :(

Ta senność związana jest z rytmem dobowym . Ja też tak mam i najlepszy wtedy byłby odpoczynek. Tylko jak to wytłumaczyć szefowi? ;)

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #33134 przez krzysio
Replied by krzysio on topic Nadmierna senność w ciągu dnia
a masz problemy z snem? chrapiesz może? bo możesz się nie wysypiać i mieć zatkane zatoki... to jest jedna z możliwości. akurat znana z autopsji :)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena