× Choroby i niedyspozycje

Nadmierna senność w ciągu dnia

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #31288 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Nadmierna senność w ciągu dnia
Jagienka w koncu sie pojawilas. Jak nie Nata przepadnie to Halina albo Ty :P
No widzisz jak to jest z ta sluzba, cialo slabe i nie wytrzymuje, bo ja jak Annabog nigdy nie spie w dzien to potem padam na nos w pracy ;)
Ale juz dawno stwierdzilem, ze 90% spi noca ochraniarzy, moze drzemia co godzinke?
Jak mam prace w tej olbrzymiej hali, gdzie bede wystepy na drugi dzien, to na nocce jest nas chyba z 30-tu i tak sie noca przeszedlem to 25 spalo jak susly. Podejrzewam ,ze w kazdym kraju wiekszosc ochraniarzy podsypia, bo czuja sie w miare bezpiecznie. A jak ich wyniosa z fotelem- trudno...Ryzyko zawodu :laugh:

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu - 5 lata 11 miesiąc temu #31496 przez komiksa
Replied by komiksa on topic Nadmierna senność w ciągu dnia
Jeżeli senność burzy rytm dnia to dobrze byłoby się przejść do psychologa. To znacznie pomaga. 2 sesje zresocjalizowały moje spanie ;). Skorzystałam z porad pani Dominiki z gabinetgestaltjablon.pl. Człowiek nawet nie ma pojęcia że istnieją takie możliwości.

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu - 5 lata 8 miesiąc temu #32833 przez domniemany
Replied by domniemany on topic Nadmierna senność w ciągu dnia
Mnie to się zdarzało dopóki nie znalazłam sobie ciekawej pracy, która pochłonęła mnie bez reszty. Polecam to każdemu kto ma taką możliwość. Wielkopolski Instytut Psychoterapii

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #32836 przez annabog
Replied by annabog on topic Nadmierna senność w ciągu dnia
To chyba musiałabym zmieniać pracę co miesiąc. :laugh:

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #32867 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Nadmierna senność w ciągu dnia
Ja od jakiegoś czasu tak mam, ze gdy usiadę po skończonej domowej pracy przy kawie to usypiam na fotelu.
Kawa stygnie a ja śpię, potem budzę się po 20-stu minutach jak nowo narodzona, to już taki codzienny rytuał.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #32870 przez halina
Replied by halina on topic Nadmierna senność w ciągu dnia

annabog napisał: To chyba musiałabym zmieniać pracę co miesiąc. :laugh:

To co miesiąc masz takie problemy z sennością? Może jednak śpisz za krótko w stosunku do zapotrzebowania na sen?

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #32880 przez kamilka
Replied by kamilka on topic Nadmierna senność w ciągu dnia

jasmin napisał: Ja od jakiegoś czasu tak mam, ze gdy usiadę po skończonej domowej pracy przy kawie to usypiam na fotelu.
Kawa stygnie a ja śpię, potem budzę się po 20-stu minutach jak nowo narodzona, to już taki codzienny rytuał.

Taka drzemka bardzo regeneruje. Najlepiej przed drzemką wypic kawę, bo wtedy jest gwarancja, że jak kofeina zacznie działać po 15 minutach, to zbudzisz się rzeźka i wypoczęta.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena