× Choroby i niedyspozycje

Borelioza?

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #32524 przez celine
Replied by celine on topic Borelioza?
Wydawało mi się, że pisałam, ale pewnie to skleroza. Ziólka są ok, na razie trudno mówić o efekcie, bo za krótko łykam, ale chyba poprawiają samopoczucie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #32538 przez raviola
Replied by raviola on topic Borelioza?
Celina, a kupowałaś kapsułkowane zioła czy może sam proszek do samodzielnego kapsułkowania? Widziałam w tym sklepie kapsułkownicę i zastanawiam się czy nie zainwestować w takie urządzenie. Tylko czy to nie zawracanie głowy? Wiecie czy coś takiego sprawdza się?

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #32540 przez celine
Ja na razie kupiłam już kapsułkowane zioła ale wyliczyłam że starczy mi na jakieś 2 tyg i będę musiała zamówić więcej. Powinno się brać te zioła przez kilka miesięcy więc może nie byłoby głupie samej kapsułkować. Jeszcze sobie policzę oba warianty i może też pobawię się w farmaceutę. :unsure:

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #32541 przez raviola
Replied by raviola on topic Borelioza?
Ja myślałam o tym by kapsułkownicę wykorzystać do innych niesmacznych ziół. Kiedyś np zalecono mi piołun ale tak gorzki, że nie dało się przełknąć. A kapsułkę łyknęłoby się.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #32564 przez nata
Replied by nata on topic Borelioza?
No to wypróbujcie i powiedzcie co i jak. Jeśli niekłopotliwa to można bawić się w kapsułkowanie różnych ziół z dodatkiem np. olejków eterycznych albo mieszać zioła działające synergicznie. :)

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #33588 przez celine
Nie wiem czy pisałam, że dostałam skierowanie od rodzinnej do zakaźnika. Oczywiście długie terminy i zapisali mnie na liste oczekujących na 2017 rok! Ale w ub. tygodniu nagle zadzwonili i zaprosili mnie na wizytę na już czyli na miniony piątek. No i byłam tam i pani doktór stwierdziła, że skoro nie mam dolegliwości stawowych to nie mam boreliozy. A moje dolegliwości neurologiczne są pewnie od kręgosłupa. I tyle, cała wizyta nie trwała nawet 5 minut, ale zaliczona i kasa z NFZ dla poradni pójdzie. ;) I o to pewnie chodzi.

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #33591 przez anka
Replied by anka on topic Borelioza?
Niestety takie podejście medyków jest powszechne. Psioczymy, że nfz ogranicza dostęp do lekarza, a krótka kołderka musi równieź pokrywać takie wizyty jak twoja u speca od boreliozy i na inne już nie wystarcza.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena