× Choroby i niedyspozycje

Problem z gardłem

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #32681 przez karolina
Replied by karolina on topic Problem z gardłem
Przemek, może tu znajdziesz jakieś rozwiązanie problemu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu #32692 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Problem z gardłem
A mnie jadac wlasnie do pracy przypomnial sie post Przemka i komentarz Karoliny i zrobilo mi sie b. glupio i wstyd nawet. :S
Przemku nie przejmuj sie tym dziadkiem to juz stary zgredzio, za czesto zarty sie go trzymaja,a wiekszosc jak ten z Toba to niestety duze niewypaly !! ;)

Byl czas , ze i mnie smierdzialo z geby co mi zonka mowila, ale to bylo cos z zoladkiem i samo przeszlo.
Fajnie ,ze do nas zawitales, bo malo tutaj mezczyzn i bedziesz mile widziany, wsrod calej masy fajnych dziewczyn.
Dziel sie wszystkim ,dziewczyny sa wyjatkowe pomocne. Powodzenia:)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #33133 przez krzysio
Replied by krzysio on topic Problem z gardłem
jeśli chodzi o brzydzkie zapachy z buzi to mogą one być spowodowane grzybicą cywilizacyjną, sam na to cierpiałem! jest to grzybica górnych dróg oddechowych, które właśnie między innymi daje taki efekt, ale dowiedziałem się o tym dopiero w prywatnej klinice MML podczas konsultacji z laryngologie (badał mi zatoki)

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #34800 przez danuśka24
Replied by danuśka24 on topic Problem z gardłem
Twoja dolegliwość może świadczyć o bakterii w gardle, jest ona dość częstą infekcją a przy tym ból nie do zniesienia też tak miałam, zadbaj o nawilżanie błon śluzowych gardła, pomocne są inhalacje parowe z dodatkiem olejków eterycznych, tymiankowy, lawendowy, oraz naparu z ziół szałwii i rumianku. Do płukania można dodać kilka kropli gliceryny, która ma działanie nawilżające. Ja nawilżałam powietrze w pomieszczeniu w którym przebywałam i wypijaj około 2 litry płynów. Dodatkowo płukałam gardło wodą z solą i piłam herbatę z sokiem malinowym, Jeśli nie złagodzi się ból musisz iść do lekarza.

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #34811 przez kamilka
Replied by kamilka on topic Problem z gardłem
Woda z solą rzeczywiście skuteczna i najprostsza na ból gardła ale trzeba uważać, żeby nie przedobrzyć. To musi być naprawdę lekko słona woda, inaczej wysuszy błony śluzowe i przyniesie więcej szkody niż korzyści.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena