× Choroby i niedyspozycje

Chrapanie - co może pomóc?

Więcej
5 lata 10 miesiąc temu - 5 lata 10 miesiąc temu #32463 przez katenga
Replied by katenga on topic Chrapanie - co może pomóc?
Chrapanie można leczyć maskami na bezdech senny - a nawet powinno się zobacz na autocpap.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #32714 przez kuska
Replied by kuska on topic Chrapanie - co może pomóc?
Ja również słyszałam o poduszce SISSEL ale z tego co wiem do jest STRASZNIE droga! Dla swojego chłopaka znalazłam poduszkę wspomagającą leczenie chrapania polskiego producenta DR SAPPORO. Usłyszałam o niej w programie Pani Gadżet:) nazwała ją "nichrapka" ale na stronie producenta nazywa się PIANO. Mój chłopak mniej chrapie a ja sie wysypiam! No i cena atrakycjna :)

• Anonim
  • Gość
  • Gość
5 lata 9 miesiąc temu #32762 przez Anonim
Replied by Anonim on topic Chrapanie - co może pomóc?
ja nam jeden sprawdzony sposób na chrapania, szczególnie jeśli to nie ja chrapię - zatyczki do uszu:) do kupienia w aptece

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #32778 przez bogna
Replied by bogna on topic Chrapanie - co może pomóc?
Kiedyś próbowałam zatyczki do uszu, gdy sąsiedzi zbyt głośno imprezowali, ale okazały się za słabe. A może są różne zatyczki i tylko ja nie trafiłam na te właściwe? Macie jakieś doświadczenie na tym polu?

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #32782 przez kuska
Replied by kuska on topic Chrapanie - co może pomóc?
haha :) Zatyczki to świetne rozwiązanie mnie osobiście denerwowały dlatego stawiam na poduszkę :)

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #33137 przez krzysio
Replied by krzysio on topic Chrapanie - co może pomóc?
hahaha, jest drogie Panie sposób i zafundowała mi go moja własna, prywatna narzeczona ;p tak jak napisałem w innym wątku wysłała mnie siłą do klinika MML w Warszawie, bo chrapałem jak stary niedźwiedź i chciała mnie poduszką udusić xD okazała się, że wystarczy drobna koretka chirurgiczna - plastyka zatok i leczenie przeciw grzybicy w górnych drogach oddechowych i teraz śpię cichutko oraz wysypiam się ^^

Więcej
5 lata 9 miesiąc temu #33202 przez Boni
Replied by Boni on topic Chrapanie - co może pomóc?
To fakt. W dzisiejszych czasach chrapanie można zlikwidować- na szczęście. :laugh:

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena