× Choroby i niedyspozycje

Chrapanie - co może pomóc?

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #33435 przez madz82
Replied by madz82 on topic Chrapanie - co może pomóc?
ale wiesz co to jest problem, akurat ja miałam doczynienia z kliniką MML, kiedy miałam problemy z trzecim migdałem, jako dorosła już kobieta, ale dużo widziałam pacjentów, którzy przychodzili głównie z chrapaniem, np. bo dziewczynie przeszkadza xD

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #33440 przez Boni
Replied by Boni on topic Chrapanie - co może pomóc?
Właśnie też mogłabym śmiało polecić MML z Warszawy, mają świetnych specjalistów.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #33478 przez madz82
Replied by madz82 on topic Chrapanie - co może pomóc?
a to z jakich usług korzystałaś w klinice MML, bo oferują wiele różnych, czasem aż dziwnych zabiegów ;p

• apo-discounter.pl
  • apo-discounter.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądająca
  • Zaglądająca
  • Właściciel e-apteki
Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #33528 przez apo-discounter.pl
Replied by apo-discounter.pl on topic Chrapanie - co może pomóc?
Należy wywietrzyć sypialnię i zadbać, aby powietrze w niej nie było zbyt suche. Dobry jest również spacer przed snem, aby dotlenić organizm. Ostatni duży posiłek powinien być zjedzony co najmniej trzy godziny przed pójściem spać. Chrapaniu sprzyja palenie papierosów, szczególnie przed pójściem spać. Co do samego spania, najlepiej robić to na boku, na lekko uniesionej poduszce.

Więcej
5 lata 3 miesiąc temu #34785 przez danuśka24
Replied by danuśka24 on topic Chrapanie - co może pomóc?
Gimnastyka pozytywnie wpłynie na samopoczucie, poprawiając przy tym napięcie mięśni. W aptece można kupić spraye do rozpylania w gardle i listki które przykleja się na podniebienie. Te ostatnie wypróbowałam na mężu troszkę zminimalizowało chrapie, nadal szukamy sposobu na nie chrapanie. Osoba chrapiąca nie powinna palić papierosów, Wietrze sypialnie a w zasadzie dzień i noc mam otwarte okno nawet zimą.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena