× Choroby i niedyspozycje

Chrapanie - co może pomóc?

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #30199 przez sunandflower
Chrapanie - co może pomóc? was created by sunandflower
Cześć. Mam pewien problem. Otóż tym problemem jest chrapanie. Chciałabym się pozbyć tej krępującej sprawy w nie inwazyjny sposób, czyli bez interwencji chirurga. W sieci natknęłam się na Sissel Silencium - poduszkę, która ponoć pomaga. Ponieważ jest to nowy sposób, dlatego jeszcze mało osób o tym słyszało, ale może jest ktoś, kto już korzystał i podzieli się swoimi doświadczeniami?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #30201 przez halina
Replied by halina on topic Chrapanie - co może pomóc?
Wątpię, żeby taka poduszka była naprawdę skuteczna. No i radzę ci zrobić badania pod kątem bezdechu sennego.

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #31179 przez stobejczyk
Replied by stobejczyk on topic Chrapanie - co może pomóc?
Poduszkę Sissel ma mój ojciec. Jego chrapnie wykańcza rodzinę od dłuższego czasu.Dlatego zdecydował się na taką poduszkę. W poduszce jest mikrofon, który odbiera chrapanie. Gdy tata zaczyna chrapać, poduszka zaczyna lekko wibrować, co prowokuje go do zmiany pozycji bez budzenia się. Jak zmieni pozycję przestaje chrapać.

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #31182 przez telinka
Replied by telinka on topic Chrapanie - co może pomóc?
Może i działać ale spanie na takiej poduszce chyba najzdrowsze nie jest z powodu promieniowania na głowę i to w czasie snu. Może lepsza już operacja?

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #31184 przez gosiaczek
Replied by gosiaczek on topic Chrapanie - co może pomóc?
Witajcie, ja sceptycznie podchodzę do tego typu rzeczy, ponieważ to może być niezdrowe. Czy ktoś słyszał czy niesie to za sobą jakieś skutki uboczne? Sama chrapię :(

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #31189 przez telinka
Replied by telinka on topic Chrapanie - co może pomóc?
Jeśli jest tam i mikrofon i urządzenie wibracyjne to moim zdaniem nie jest to obojętne dla zdrowia, bo wytwarza się pole magnetyczne.

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #31190 przez sylwia
Replied by sylwia on topic Chrapanie - co może pomóc?
Chyba nie ma skutecznych sposobów na chrapanie i nie pozostaje nic innego jak oddzielne sypialnie. ;)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena