× Choroby i niedyspozycje

Wysoki puls

• Anonim
  • Autor
  • Gość
  • Gość
6 lata 2 miesiąc temu #29444 przez Anonim
Wysoki puls was created by Anonim
Miewam napadowe okresy wysokiego pulsu (100-200 na minute). Na ogół trwa to kilka minut i przechodzi. Nie ma to związku z wysiłkiem, zwłaszcza źe najczęściej do tego dochodzi rano zanim jeszcze się rozkręcę. Robiłam EKG i wyszło prawidłowe. Zetknęłyście się z czymś takim?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #29453 przez jagoda
Replied by jagoda on topic Wysoki puls
A może to zdarzyło się po porannej kawie?

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #29454 przez kangaas
Replied by kangaas on topic Wysoki puls
I owszem, rano zaczynam dzień od kawy, ale codziennie tak robię i na ogół nic się nie dzieje. Poza tym kawa jest naprawdę słaba więc nie sądzę, żeby to ona zawiniła.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #29458 przez jagoda
Ale jeśli masz takie problemy z pulsem to może powinnaś całkiem odstawić kawę? A tarczycę badałaś?

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #29459 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Wysoki puls
Niech juz i z tego tematu powiadomienia przychodza :)
Popieram calkowicie Jagode, bo i slaba kawa moze zaszkodzic po latach, jesli pilo sie ja dluzszy czas.
Niestety to bardzo niezdrowy napoj, choc dzisiaj reklamuja ,ze najwspanialszy na swiecie i na co nie pomaga, nawet na serce???
A my wszystko lykamy :ohmy:
Plecam kolezanko odstawic kawusie i po tygodniu bedzie juz puls normalny ,a pewnie i predzej.

Jagoda i Tobie szykuja sie dwie szostki i 9-ka :woohoo:
Ale tym razem to nic powaznego, ja tylko tak na wszelki wypadek- profilaktycznie szybko zmienilem :)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #29460 przez jagoda
Nie jestem przesądna, mogę wisieć nawet na samych dziewiątkach. :woohoo: A kawusia nie jest zła, ma dużo potrzebnych przeciwutleniaczy i stawia na nogi przy niskim ciśnieniu. Ale niektórym szkodzi i wtedy trzeba odstawić.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #29461 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Wysoki puls

jagoda napisał: Nie jestem przesądna, mogę wisieć nawet na samych dziewiątkach. :woohoo: A kawusia nie jest zła, ma dużo potrzebnych przeciwutleniaczy i stawia na nogi przy niskim ciśnieniu. Ale niektórym szkodzi i wtedy trzeba odstawić.

Na samych 9-kach to nawet polecam, nic groznego :woohoo:
Kawusia stawia na nogi ale rzeczywiscie wielu nie sluzy, co potwierdzi sie jak juz niezle sie "podtruja", jak to bylo u mnie ;)
Bez kawy, moje stare dolegliwosci cisnieniowe z tetnem...Jak reka odjal.
Nie lkykam od dwoch lat nic na cisnienie i zawsze krazy ok.120-130....Wystarczylo odstawic kawusie, szkoda, ze dopiero po latach ,ale lepiej predzej niz pozniej, bo serducho moze wykonczyc?

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena