× Choroby i niedyspozycje

złamany staw

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #29185 przez dominika
Replied by dominika on topic złamany staw
Przy stłuczeniach i złamaniach chyba rzeczywiście najlepsza arnika. Ale przy obrzękach związanych ze złym krążeniem lepszy byłby już kasztanowiec. Są gotowe żele i maści z tymi ziołami więc warto spróbować.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #29405 przez raviola
Replied by raviola on topic złamany staw
Smaruję maściami i żelami z tymi ziołami ale nie widzę poprawy. Sam paliczek nie jest już tak obrzęknięty ale staw ciągle i to mocno. I chyba przez ten obrzęk nie mogę go jeszcze zginać.
Może powinnam brać te zioła doustnie np w postaci kropelek? Co o tym sądzicie?

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #29409 przez dominika
Wiesz raviola, ja na twoim miejscu poszłabym z tym obrzękiem do lekarza, bo to za długo już trwa. Może są jakieś komplikacje i lepiej zrobić nowe prześwietlenie?

Więcej
6 lata 3 miesiąc temu #29418 przez raviola
No tak, tylko nie mam już skierowania do ortopedy. A zanim załatwiłabym nowe i dostała się do niego to już palec z pewnością zagoiłby się.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #29423 przez dominika
To idź chociaż do lekarza pierwszego kontaktu. Może przepisze jakieś środki przeciwobrzękowe a przy okazji oceni czy trzeba z tym iść jeszcze raz do ortopedy. Może też dać skierowanie na prześwietlenie.

Więcej
6 lata 2 miesiąc temu #29754 przez raviola
Nie dotarlam do lekarza, bo moja rodzinna była na urlopie a do zastępstwa kolejki. Obrzęk stopniowo zmniejsza się choć palca nadal nie mogę do końca zginać i mnie boli jak próbuję. Może jednak przeżyję to jakoś.

Więcej
6 lata 1 miesiąc temu #30174 przez raviola
Dziewczyny, zauważyłam śmieszną rzecz. Złamany był palec serdeczny prawej ręki i nie mogę go zgiąć do końca. Postanowiłam więc, żeby ćwiczyć zginanie pozostałych palców w pięść i zostawienie tylko tego złamanego i .... nie da się. Każdy inny mogę trzymać wyprostowany przy pozostałych zgiętych a serdecznego nie mogę, ani w prawej ani w zdrowej lewej ręce! Też tak macie?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena