× Choroby i niedyspozycje

złamany staw

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #28088 przez Susanah
Replied by Susanah on topic złamany staw
A propos leworęczności, mam znajomą która po złamaniu prawej ręki nauczyła się pisać lewą. Więc wszystko przed tobą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #28091 przez raviola
Replied by raviola on topic złamany staw
No nie, tak dobrze to nie będzie. :woohoo:

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #28107 przez jagoda
Replied by jagoda on topic złamany staw

Susanah napisał: A propos leworęczności, mam znajomą która po złamaniu prawej ręki nauczyła się pisać lewą. Więc wszystko przed tobą.

Może ta twoja znajoma była z natury leworęczna i tylko w dzieciństwie jej to wypleniali? Bo normalnie to raczej nie ma szans na nauczenie się leworęczności w wieku dorosłym.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #28125 przez katarzyna
Replied by katarzyna on topic złamany staw
Jagoda, wszystkiego można się nauczyć, nie tylko leworęczności. Kwestia czasu i ćwiczeń. Przecież są przypadki wyćwiczenia palców nogi do posługiwania się pędzlem a może i długopisem.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #28148 przez raviola
Kasiu, u mnie aż tak dobrze nie będzie, ale fakt, lewą rękę dosyć wyćwiczyłam już. Na razie rozglądam się za kimś do zdjęcia szwów.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #28150 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic złamany staw
Widzisz Raviola jak Cie Katarzyna pocieszyla i prawda, czego to nie mozna wycwiczyc.
Dlatego nie przejmuj sie zlamanym stawem tylko bierz sie do cwiczen.
Po pewnym czasie, jak bedziesz miala cos podpisac w urzedzie to tylko zdejmiesz bucik ,ponczoszke, dlugopis pomiedzy paluszki i podpis jak sie patrzy :woohoo:

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #28159 przez raviola
Nie za bardzo mnie pocieszyła, zwłaszcza, że mam problemy z wyjęciem szwów. Jutro wybieram sie do rodzinnej licząc, że da mi skierowanie do chirurga. Ale ile potem trzeba będzie czekać na wizytę u niego? Pytałam już o możliwość usuwania szwów w prywatnej przychodni, ale trzeba najpierw iść do chirurga za 120 zł i zapłacić dodatkowo 50 zł za wyjęcie kilku szwów. Zastanawiam się już czy nie lepiej zainwestować w nożyczki dla mańkutów i samej nie przeciąć tych nici i wydłubać je. ;)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena