× Choroby i niedyspozycje

złamany staw

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #27834 przez matylda
Replied by matylda on topic złamany staw
To wielki i silny musi być ten twój pies.Może przydałoby sie mu jakieś szkolenie z dyscypliny?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #27840 przez raviola
Replied by raviola on topic złamany staw
Piesek generalnie jest posłuszny tylko szatan w niego wstępuje na widok kota. Na nosie ma jeszcze niewielką szramę, pewnie po kocim pazurze i stąd ta wściekłość. Jak zauważę kota to wydaję psu komendy i da się nad nim zapanować, ale jak kot pojawi sie niespodziewanie i ja nie zdążę zareagować to skutek jest jaki jest. ;)

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #27899 przez raviola
Byłam dziś na kontroli u chirurga i jestem załamana. Okazuje się, że jest duże przemieszczenie kości i jeśli będzie się zrastać tak jak jest to nigdy nie będę mogła zgiąć palca. :( Mam skierowanie do szpitala na oddział chirurgii ręki (ale specjalizacja ;) ) gdzie mają mi powiedzieć czy nie jest za późno na drutowanie, bo zdaniem chirurga z przychodzi od razu na SORze powinni mnie skierować do szpitala na drutowanie, bo bez tego nie ma szans na poprawne zrośnięcie kości. Jestem naprawdę załamana. :( :( Miałyście kiedyś drutowanie kości? Jak to się odbywa? Po jakim czasie ręka będzie do normalnego użytku?

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #27906 przez halina
Replied by halina on topic złamany staw
Współczuje ale jeśli na te druty jest za pózno to pozostanie łamanie kości potem wiec trzymam kciuki żeby sie udało.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #27917 przez anka
Replied by anka on topic złamany staw
Mój znajomy miał kiedyś paskudne x
złamanie nogi w wypadku i miał drutowanie pod narkozą. Kość pięknie się zrosła i teraz facet śmiga jak dawniej. Więc głowa do góry, będzie dobrze. :)

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #28005 przez raviola
Dziewczyny,masakra. Jestem po 2 operacjach: zamkniętej repozycji złamania (nie udało się nastawić kości) i otwartej repozycji. Chirurg, który operował powiedział mi, że to bardzo paskudne złamanie wieloodłamowe i prawdopodobnie palec nie odzyska pełnej funkcjonalności. :( Mam tylko nadzieję, że da się go zginać. Jestem załamana. A na dodatek mam brać przez tydzień ogromiaste, tabletki antybiotyku, których nie moge połknąć, zwłaszcza że gardło mam ciągle podrażnione od rury intubacyjnej. Masakra i to z tak błahej przyczyny jak szarpnięcie linki przez psa.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #28006 przez anka
Replied by anka on topic złamany staw
Nie myśl pesymistycznie raviola. Powinno być dobrze i tak będzie. :) Gardło płucz rumiankiem albo szałwią a tabletkę wkładaj głęboko i popij całą szklanką wody, powinna przejść.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena