× Choroby i niedyspozycje

Alergia

Więcej
3 lata 8 miesiąc temu #43500 przez barba
Replied by barba on topic Alergia
dokładnie, miód też potrafi nieźle alergizować, więc jak ktoś ma duże skłonności do alergii to musi uważać, mi w zimie wcale alergia nie odpuszcza, byliśmy w święta u mojej babci, u niej pełno kurzu bo uwielbia ciężkie zasłony, dywany, bibeloty, dobrze że hitaxe fast wzięlam ze sobą, bo wizyta by była mega krótka, bo nieźle mnie katar wziął.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu - 3 lata 1 miesiąc temu #46093 przez kasiawol
Replied by kasiawol on topic Alergia
Osobiście ogromnie polecam oczyszczacz powietrza! Dobrej jakości urządzenie jest w stanie usunąć zdecydowaną większość czynników alergizujących, które znajdują się w powietrzu w Twoim mieszkaniu. Dzięki temu będziesz mogła ograniczyć negatywne skutki alergii niemal do minimum. Oczywiście mam na myśli tylko i wyłącznie sytuację gdy jesteś w domu, bo wiadomo jak wyjdziesz do parku czy na łąkę to dalej będziesz odczuwała alergię. Ogromnie polecam artykuł o oczyszczaczach loveair.pl/poradnik/jak-dziala-oczyszczacz-powietrza Opisane są w nim różne modele - dla alergików, antysmogowe, z funkcją nawilżania, z jonizatorem powietrza. U mojego koleżanki w pracy to oczyszczacze powietrza mają nawet w biurze :) Fajna sprawa!

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #46113 przez kangaas
Replied by kangaas on topic Alergia
Tyle tylko, że alergeny są przede wszystkim na zewnątrz i żadne oczyszczacze powietrza tu nie pomogą. Ja jeszcze mam alergię na pyłki ale na szczęście już nie tak silną.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #46142 przez Kasia12
Replied by Kasia12 on topic Alergia
Ja jednak proponuje sięgnąć po jakieś tabletki. Wybór jest naprawdę spory tomipomaga.pl/products/search - np. tutaj możesz coś pczytać. Ja brałam allertec i jestem zadwolona. Pozdrawiam

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #46143 przez martynka625
Replied by martynka625 on topic Alergia
Tabletki są dobre na jakiś czas, ale przez całe życie je brać? Lepiej znaleźć przyczynę. Należy wykluczyć alergeny i zmienić swój styl życia, dietę. Po jakimś czasie można sprawdzić, czy dalej mamy alergię.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #46147 przez kamilka
Replied by kamilka on topic Alergia
Najlepiej zrobić testy na co jest się uczulonym i potem przeprowadzić odczulanie. To może nie jest najszybsza droga, ale skuteczna.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #46202 przez kangaas
Replied by kangaas on topic Alergia
Niestety to odczulanie nie jest takie proste a przede wszystkim nie jest tanie.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena