× Choroby i niedyspozycje

Alergia

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #27560 przez kangaas
Alergia was created by kangaas
Mam zdiagnozowaną alergię. Jeszcze nie robiłam testów ale na pyłki jak amen w pacierzu jest. Na razie dostałam od laryngologa receptę na lek do inhalacji. Podobno nie ma takich skutków ubocznych jak tabletki ale jednak są. ;) I zastanawiam się czy nie pomóc sobie czymś naturalnym. Znacie może jakieś sposoby?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #27561 przez halina
Replied by halina on topic Alergia
Znam ten ból, bo kiedyś miałam to samo. Męczyłam się i ciągle miałam nowe leki, które nic nie pomagały. W końcu zmieniłam laryngologa i ten przepisał mi właśnie coś do psiukania do nosa, chyba ze sterydami niestety, ale przeszło. Jednoczesnie skończył się sezon na pyłki i od nowego alergia też ni wróciła. Do tej pory mam spokój, tfuj, tfuj. :) Niestety, nie pamiętam co to był za lek, bo to było już kilka lat temu. Próbuj więc z tym lekiem i staraj się unikać pyłków, czyli najgorzej w wietrzną pogodę.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #27565 przez kangaas
Replied by kangaas on topic Alergia
Pocieszające, że jednak alergia minęła. A jak długo brałaś leki?

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #27571 przez karolina
Replied by karolina on topic Alergia

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #27581 przez halina
Replied by halina on topic Alergia

kangaas napisał: Pocieszające, że jednak alergia minęła. A jak długo brałaś leki?

Dokładnie nie pamiętam, ale chyba kilka tygodni. Zaczęłam jakoś w lipcu czy sierpniu a na jesieni odstawiłam.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #27586 przez kangaas
Replied by kangaas on topic Alergia
Halina, Karolina, dzięki. Zacznę chyba od masażu ucha. Homeopatia mogłaby być dobra ale widzę, że trzeba zacząć przed sezonem pyłkowym czyli w tym roku już za późno.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #27589 przez karolina
Replied by karolina on topic Alergia
Na zapobiegawczą homeopatię rzeczywiście za późno, ale teraz możesz stosować tą na złagodzenie objawów.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena