× Choroby i niedyspozycje

bóle barków

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #27458 przez kasiula
Replied by kasiula on topic bóle barków
@Jasmin - Czy u ciebie też występują przejściowe problemy z widzeniem albo nocnymi bólami głowy przechodzącymi po wstaniu z łóżka? Ja to miewam i dodatkowo bóle promienujące do barków, ale na szczęście nie mam drętwienia ręki. Na razie dosyć dobrze działają masaże, ale trzeba je wykonywać regularnie. Chyba pomyślę o tabletkach tak na wszelki wypadek. Widzę w opisie tabletek, które bierzesz, że mają również działanie poprawiające krążenie obwodowe. Ja zauważyłam, że na moje problemy z oczami pomaga miłorząb a on właśnie ma takie działanie.
@krycha - u mnie tez po niewyspaniu i w stresowej sytuacji pogarsza się.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu - 6 lata 8 miesiąc temu #27459 przez omega
Replied by omega on topic bóle barków
Miałam podobne bóle - u mnie spowodowane zbyt długim siedzeniem przed komputerem i pewnie torebką cięższą od głazu ;) polecam masaż leczniczy beautytower.pl/masaz/ ja byłam zachwycona, bardzo odpręża, usuwa zmęczenie, dodaje energii jest dość niedrogi bo z tego co pamiętam zapłaciłam 35 złotych, ponadto chodzę raz w tygodniu na basen - bicze wodne świetna sprawa ;)

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #27464 przez krycha
Replied by krycha on topic bóle barków
Masaż i bicze wodny z pewnością świetnie odprężają i rozluźniają mięśnie ale nie każdy ma łatwy dostęp do takich luksusów.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #27473 przez halina
Replied by halina on topic bóle barków
Bicze możesz mieć we własnej łazience. Wystarczy wejść pod prysznic i skierować na ramiona silny strumień wody. A masaż barków może zrobić ci partner albo koleżanka a nawet sama sobie. Nie będzie to to samo co profesjonalny masaż ale jednak masaż. ;)

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #27480 przez krycha
Replied by krycha on topic bóle barków
Niby tak, ale ciągle będzie to słaba namiastka. ;)

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #27484 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic bóle barków
Kasiula nie wie juz co z barkami zrobic,a Jasmin nie odpowiada? Kolezanka Jasmi chyby juz wrosla w swoj ogrodek, ale tak ma co roku :laugh:
Albo znowu nieopatrznie podpadlem i bede musial z kwiatkiem przybiec? :)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu - 6 lata 7 miesiąc temu #27603 przez Sebastains
Replied by Sebastains on topic bóle barków
Witam, Od tygodnia dręczy mnie nasilający ból barku, nie mam pojęcia jak sobie z nim radzić, póki co jadłem garści leków przeciwbólowych ale na dłuższą metę nie da się tak żyć. Postanowiłem udać się do lekarza.
Wielka prośba do Poznaniaków- napiszcie oczywiście jeśli się orientujecie swoją opnie na temat ortopedy którego znalazłem z intenecie: xxxx , pozdrawiam

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena