× Choroby i niedyspozycje

trudności z zasypianiem

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #41067 przez dusia-czek
Replied by dusia-czek on topic trudności z zasypianiem
Melisa ok, jeśli potrzebuję niewielkiego wyciszenia, ale niestety często nie pomaga.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Magdalena
  • Gość
  • Gość
4 lata 5 miesiąc temu #41089 przez Magdalena
Replied by Magdalena on topic trudności z zasypianiem
A może spróbujesz ashwagandy? Mnie pomaga, wycisza i nie zamula a jednoczesnie dodaje energii więc można herbatkę z tego zioła pić w dzień.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #41091 przez dusia-czek

Magdalena napisał: A może spróbujesz ashwagandy? Mnie pomaga, wycisza i nie zamula a jednoczesnie dodaje energii więc można herbatkę z tego zioła pić w dzień.

Ooo, to coś nowego dla mnie. Nawet nie słyszałam o takim ziółku, możesz napisać coś więcej, skutki uboczne, gdzie kupić, ile pić?

• Magdalena
  • Gość
  • Gość
4 lata 5 miesiąc temu #41092 przez Magdalena
Replied by Magdalena on topic trudności z zasypianiem
Ashwaganda to ajurwedyjskie zioło, taki indyjski żeńszeń. Dodaje energii i witalności, poprawia nastrój a jednocześnie uspokaja. Nie słyszałam o działaniach ubocznych ale obniża ciśnienie więc jeśli masz niskie to może nie być najlepsza dla ciebie. Ja kupuję w magicznyogrod.pl ale inne sklepy też mają więc pogugluj sobie.

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #41094 przez dusia-czek
Dzięki Magdaleno, chyba poszukam tej ashwagandy, przynajmniej na próbę, z ciśnieniem nie powinno być problemów bo mam raczej wysokie.

Więcej
4 lata 4 miesiąc temu #41100 przez meg
Replied by meg on topic trudności z zasypianiem
Dusia, z tego co wiem, to również osoby z nadczynnością tarczycy powinni wystrzegać się ashwagandy. Więc ostrożnie jeśli masz problemy z tarczycą.

Więcej
4 lata 4 miesiąc temu #41101 przez Melaa
Replied by Melaa on topic trudności z zasypianiem
Mnie pomaga zasypianie przy otwartym oknie. Kiedy w pokoju jest dużo powietrza łatwiej zasnąć. Jeśli mieszkasz przy ruchliwej ulicy wywietrz pokój przed snem. Warto też włączyć spokojną, relaksacyjną muzykę. Nie wiem czy taką lubisz, ale może dzięki temu, że uznasz ją za nudną, prędzej się wyłączysz. Mnie usypiają: Chilli Zet albo RMF Classic. Wolne, monotonne rytmy :)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena