× Choroby i niedyspozycje

trudności z zasypianiem

Więcej
5 lata 8 miesiąc temu #33433 przez madz82
Replied by madz82 on topic trudności z zasypianiem
może i kolega reklamuje, ale ja byłam w tej klinice leczona i powiem tak, naprawdę warto :) znalazłam MML na którymś forum jak miałam problemy z górnymi drogami oddechowymi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #34661 przez malgosiaczek
Replied by malgosiaczek on topic trudności z zasypianiem
Trudności z zasypianiem mogą też być objawem przewlekłego stresu. Ja tak miałam, mam bardzo stresującą pracę i często nie mogłam spać albo budziłam się w nocy kilka razy. W końcu zdecydowałam się na tabletki uspokajające. Postawiłam na Forstres. Odkąd zażywam nie denerwuję się prawie wcale a kłopoty z zasypianiem minęły.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #34664 przez Inka
Replied by Inka on topic trudności z zasypianiem
Mnie pomagają herbatki ziołowe typu melisa czy rumianek. A jak mam stresowy okres to biorę dodatkowo magnez i zdecydowanie pomaga.

Ciesz się życiem, póki możesz

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #34777 przez danuśka24
Replied by danuśka24 on topic trudności z zasypianiem
Pamiętaj żeby pokój w którym śpisz był wywietrzony przed snem, nawilżone, chłodniejsze powietrze się o spokojny sen. Wysiłek fizyczny wpływa bardzo dobrze na sen, Dzięki wysiłkowi fizycznemu łatwiej zaśniesz, a twój sen będzie głębszy. Zaplanuj ćwiczenia tak, by skończyć je nie później niż na trzy godziny przed pójściem spać, kładź się o tej samej porze przyzwyczaisz organizm i bez problemu będziesz zasypiać. Wypij melisę albo szklankę mleka.

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu #34788 przez haniaas
Replied by haniaas on topic trudności z zasypianiem
Nie zawsze takie metody pomogą. Zależy jaka jest przyczyna trudności z zasypianiem i tego trzeba dociec i zwalczać przyczynę.

• Detramax
  • Detramax Avatar
  • Wylogowany
  • Zablokowany
  • Zablokowany
  • Producent suplementów diety
Więcej
4 lata 7 miesiąc temu - 4 lata 6 miesiąc temu #39882 przez Detramax
Replied by Detramax on topic trudności z zasypianiem
Osobom, które mają problemy z zasypianiem polecam Tonaxinum Forte na noc. Składa się z ekstraktu z szyszek chmielu i kory magnolii, a także z melissy. Preparat pomoże wyciszyć się po dniu pełnym emocji i stresu, a także przeciwdziała przebudzaniu się w trakcie nocy.

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #39890 przez olkak
Replied by olkak on topic trudności z zasypianiem
nie ma sensu brac suplementy diety typu jakies tabletki. Lepiej pomyslec o tym aby zaczac cwiczyc tak dwie godziny przed snem. Jesc duzo warzyw i owocow i pamietac aby ostatni posilek byl conajmniej 3 godziny przed snem

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena