× Choroby i niedyspozycje

Ostroga na pięcie

Więcej
6 lata 9 miesiąc temu #26633 przez karolina
Replied by karolina on topic Ostroga na pięcie
Jeśli lubi odrastać to najlepiej dociec przyczyny. Ale niezależnie od przyczyny warto wypróbować metod alternatywnych. Może spróbować jeszcze ciepłych okładów z oleju rycynowego. Nie wiem czy zadziałają na ostrogę, ale podobno skuteczne przy różnych guzach, torbielach, naroślach itp tworach gromadzących toksyny. Okład trzeba trzymać 1-2 godziny i najlepiej w cieple.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu - 6 lata 7 miesiąc temu #27601 przez Deryl_33
Replied by Deryl_33 on topic Ostroga na pięcie
Witam, mam strasznie bolesne ostrogi, do tej pory posiłkowałam się medycyna naturalną. Niestety od niedawna sprawdzone metody nie skutkują i postanowiłam się wybrać do lekarza. Mam wielką prośbę do czytelników z Poznania. Napiszcie oczywiście jeśli się orientujecie swoją opnie na temat ortopedy którego znalazłam z intenecie: xxxx , pozdrawiam

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #31827 przez rodzinna
Replied by rodzinna on topic Ostroga na pięcie
Moja koleżanka, też od wielu lat boryka się z problemem ostrogi na stopie. Niestety, żadne naturalne metody nie działają. Ta choroba nie stanowi co prawda zagrożenia życia, ale naprawdę potrafi dokuczyć.Myślę że warto skonsultować sposób postępowania przy tej dolegliwości z odpowiednim specjalistą. W Warszawie przy ulicy Bagno powstał niedawno Ośrodek Diagnostyki i Informacji Medycznej Noble Medicine, już mówiłam, żeby zapisała się tam na wizytę. Lekarze tam pracujący to wybitni specjaliści z bogatym doświadczeniem.I myślę, że doradzą dalsze postępowanie, również ewentualność operacji.

Więcej
5 lata 11 miesiąc temu #31830 przez blondynka
Replied by blondynka on topic Ostroga na pięcie
Rodzinna, ostrogami piętowymi zajmuje się chyba ortopeda, a w tym ośrodku nie mają takiego specjalisty, przynajmniej nie widzę na ich stronie internetowej.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena