× Choroby i niedyspozycje

problem z pobieraniem krwi

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #26414 przez kangaas
problem z pobieraniem krwi was created by kangaas
Jutro mam iść na pobranie krwi i już się stresuję, bo ostatnio laborantki mają problemy ze znalezieniem żyły a jak już znajdą to krew nie chce lecieć. :( Nie zawsze tak było ale ostatnio tak jest za każdym razem. Jak już uda się pobrać odrobinę krwi to analiza nie wykazuje żadnego odchylenia od normy. Nie wiecie jaka może być przyczyna i jak temu zaradzić?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #26420 przez kamilka
Replied by kamilka on topic problem z pobieraniem krwi
Może za bardzo się stresujesz przed pobraniem krwi? Bo stres powoduje zwężenie naczyń i mogą być trudniejsze do znalezienia. A nie bierzesz jakichś leków?

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #26425 przez kangaas
Replied by kangaas on topic problem z pobieraniem krwi
Nie, nie biorę żadnych leków. I wiem, że stres tylko pogarsza sprawę, ale jak sobie pomyślę, że znowu będzie kłucie i kłucie i nic to nie mogę powstrzymać nerwów na wodzy. Ale chyba wezmę coś na uspokojenie przed spaniem i może to pomoże.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #26434 przez meg
Replied by meg on topic problem z pobieraniem krwi
I jak ci dziś poszło, kangaas? Jeśli nadal masz ten problem to następnym razem zasugeruj pobranie krwi np. z nogi a nie ręki. A ponadto radzę ci wypić wcześniej 2-3 szklanki wody, bo woda rozrzedzi krew i łatwiej będzie ją pobrać.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #26438 przez kangaas
Replied by kangaas on topic problem z pobieraniem krwi
Jakoś poszło w końcu choć nie od razu. Może udało się dlatego, że byłam tym razem wyspana? Ale z piciem masz chyba rację, chyba za mało piję w ogóle.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena