× Choroby i niedyspozycje

marznące ręce

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #26199 przez zoola
Replied by zoola on topic marznące ręce
Jak zobaczę gdzieś takie to z pewnością kupię. :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #26257 przez ania89
Replied by ania89 on topic marznące ręce
Zoola, a może zimą mało pijesz? Czytałam dziś, że przy odwodnieniu krew zagęszcza się i wolniej krąży i w efekty marznie się w ręce i nogi. A zimą zazwyczaj mniej pijemy bo nie chce się pić wody jak jest zimno.

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #26262 przez zoola
Replied by zoola on topic marznące ręce
Hmm ... ciekawe, ale rzeczywiście mało piję, czyżby to było to?

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #26267 przez halina
Replied by halina on topic marznące ręce
Czyli jak mało się pije to szybciej się marznie? Moja babcia zawsze jak jej kot pił dużo wody to mówiła, że będzie mróz. Czyżby kot to wiedział? :ohmy:

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #26284 przez meg
Replied by meg on topic marznące ręce

halina napisał: Moja babcia zawsze jak jej kot pił dużo wody to mówiła, że będzie mróz. Czyżby kot to wiedział? :ohmy:

To ciekawe co piszesz. Ja już dawno zauważyłam, że moje koty pija dużo wody zimą. Wydawało mi się, że w lecie popijają wodę z potoczku albo oczka wodnego i dlatego nie widzę ich pijących z miski, ale teraz nie jestem tego taka pewna. :unsure:

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #26292 przez telinka
Replied by telinka on topic marznące ręce
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że koty piją w zimie więcej, żeby rozrzedzić krew. Jeśli tak, to powinno to dotyczyć wszystkich zwierząt, w tym psów. A czy psy więcej piją zimą? Jakby nie było z kotami, mnie przekonuje teoria o konieczności picia zimą. Już zaparzyłam kubas herbatki z róży i popijam. :)

Więcej
6 lata 7 miesiąc temu #26302 przez jagna
Replied by jagna on topic marznące ręce
Ja też zaczynam więcej pić. Zwykle poza herbatą/kawą pijam wodę a w zimie nie chce mi się wody i piję jej znacznie mniej. Przerzucam się więc na herbatki owocowe ale mam jedną wątpliwość, a mianowicie słyszałam, że herbaty owocowe też odwadniaja podobnie ak czarna herbata czy kawa. Wiecie coś na ten temat?

Jagna

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena