× Choroby i niedyspozycje

jak wybrać lekarza?

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #26027 przez margot
Replied by margot on topic jak wybrać lekarza?
Tak zrobię. Zastanawiam się tylko czy wybrać starszą doktór(więc większe doświadczenie) czy młodszą ale z tytułem dr. :unsure: Do obu są takie same terminy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #26031 przez jasmin
Replied by jasmin on topic jak wybrać lekarza?
Być może obydwie panie doktor są jednakowo dobre ale czasem ta starsza ma więcej doświadczenia.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #26034 przez halina
Replied by halina on topic jak wybrać lekarza?

jasmin napisał: Być może obydwie panie doktor są jednakowo dobre ale czasem ta starsza ma więcej doświadczenia.

Może i ma więcej doświadczenia ale również więcej rutyny i na ogół nie śledzi nowych medycznych doniesień, więc może być lepsza przy powszechnych dolegliwościach, ale tych rzadszych może już być problem.

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #26042 przez jasmin
Replied by jasmin on topic jak wybrać lekarza?

halina napisał:

jasmin napisał: Być może obydwie panie doktor są jednakowo dobre ale czasem ta starsza ma więcej doświadczenia.

Może i ma więcej doświadczenia ale również więcej rutyny i na ogół nie śledzi nowych medycznych doniesień, więc może być lepsza przy powszechnych dolegliwościach, ale tych rzadszych może już być problem.

..I tak źle i tak niedobrze B)
Margot, musisz sama zdecydować albo zrób losowanie ;)

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
6 lata 8 miesiąc temu #26057 przez margot
Replied by margot on topic jak wybrać lekarza?
Prawie losowałam :woohoo: i zapisana jestem na poniedziałek.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu - 6 lata 5 miesiąc temu #27599 przez KarolinKA
Replied by KarolinKA on topic jak wybrać lekarza?
Witam
W wrześniu zeszłego roku moja mama miała udar i od tego czasu ma duży problem z mówieniem. Szukam dobrego lekarza specjalisty który pomoże w rehabilitacji. Jestem z Poznania i poszperałam trochę w intenecie, niestety jest tak wielu logopedów, że ciężko mi wybrać. Najbardziej zainteresowała mnie ta oferta: lekarz logopeda Poznań - xxxx , czy ktoś z Was o niej słyszał??

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu - 6 lata 5 miesiąc temu #27600 przez AnnaS23
Replied by AnnaS23 on topic jak wybrać lekarza?
Witam !
Od pewnego czasu mam problemy z moimi włosami stają się cienkie i łamliwe lub wypadają myślałam się z tym udać do dermatologa. Jednak na moje nieszczęście oprócz wcześniej opisanego problemu na mojej twarzy zaczęły pojawiać się coraz liczniejsze czarne włoski, nie wiem co robić znajoma powiedziała mi że to mogą być zaburzenia hormonalne i poleciła podobno "najlepszego" lekarza endokrynologa xxxx, Mam dużą awersje do lekarzy dlatego proszę was o opinie, pozdrawiam

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena