× Choroby i niedyspozycje

jak wybrać lekarza?

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #33447 przez Boni
Replied by Boni on topic jak wybrać lekarza?
Może i tak, ale nawet jak ... na 10 pozytywnych opinii to któreś na pewno są te szczere, Skorzystałam kiedyś z wizyty u lekarza który miał straszną zszarpaną opinię w necie a okazało się że to nie prawda, można wziąć pod uwagę kto co i o czym pisze i ew sprawdzić na stronie np. kliniki jak ona się reprezentuje i jak zachęcają pacjentów do wybrania właśnie ich specjalistów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #33467 przez sylwia
Replied by sylwia on topic jak wybrać lekarza?
A w polecenia na znanylekarz.pl wierzycie?

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #33469 przez jagoda
Replied by jagoda on topic jak wybrać lekarza?

sylwia napisał: A w polecenia na znanylekarz.pl wierzycie?

Tyle samo warte co polecenia na forach. I często sami lekarze wypisują tam sobie laurki. ;)

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #33477 przez madz82
Replied by madz82 on topic jak wybrać lekarza?
no wlasnie, nawet jedna zla opinia potrafi wplynac na caloksztalt, dlatego sie z tym zgadzam, ze rzadko korzystam z uslug takich lekarzy, ktorzy maja np. na 10 opinii 6 negatywnych! :)

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #33488 przez blondynka
Replied by blondynka on topic jak wybrać lekarza?
6 negatywów na 10 opinii to skrajny przypadek. I na ogół dyskwalifikuje takiego lekarza, ale negatywy mogą być też pisane na zlecenie konkurenta w ramach czarnego PR. Najczęściej jednak PR dotyczy fałszywie pozytywnych opinii. I często pisze je jedna osoba pod różnymi nikami. ;) Niestety! I dlatego ja nie wierzę w takie opinie.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #33490 przez telinka
Replied by telinka on topic jak wybrać lekarza?
Ja też sceptycznie podchodzę do opini w sieci. Jeśli już to podpytywać znajomych i innych pacjentów, np w poczekalni do lekarza.

Więcej
5 lata 6 miesiąc temu #33502 przez kinga
Replied by kinga on topic jak wybrać lekarza?
Ja ostatnio szukałam okulisty i w serwisie znanylekarz trafiłam na jednego, który miał dużo opinii, od skrajnie negatywnych po super pozytywne. I do każdej opinii ten lekarz ustosunkowywał się. Co sądzicie o takim lekarzu? Dba o swoje dobre imie czy tylko o PR?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena