× Choroby i niedyspozycje

Światłoterapia

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #42838 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Światłoterapia

Susanah napisał: Czyli nic strasznego. I dobrze, bo bardzo podobaja mi się te żarówki, a jak się zbije to wiadomo jak postępować. Mam jedną lampkę z wbudowaną żarówką led i świeci już ponad 3 lata, więc nie jest tak źle.

No mam nadzieje, ze nic strasznego.
Ale mozgu nie ryzykowal bym napromieniowywac tym swiatlem poprzez uszy...
Zareklamowac mozna jaknajpiekniej ?

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #42841 przez Susanah
Replied by Susanah on topic Światłoterapia
Pisząc "nic strasznego" miałam na myśli żarówki ledowe. Ale do światłoterapii przez uszy też nie mam przekonania.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #42845 przez Tadeusz

Susanah napisał: Pisząc "nic strasznego" miałam na myśli żarówki ledowe. Ale do światłoterapii przez uszy też nie mam przekonania.

Nie odpisalem wczoraj bo powiadomnienie przyszlo w czasie meczu Polski w Rumuni, widac Susan nie ogladalas,a potem trzeba bylo swietowac wygrana, bo nasi wygrali 3-ucho, a nasz "Niemiec" Lewandowski 4 gole strzelil :P
To jestesmy zgodni co do naswietlania poprzez uszy mozgownicy...
Czym dluzej nad tym mysle, to dochodze do wniosku ,ze nieziemska paranoja i ladny nieuczciwy interes, bo duzo kosztuje, wiec kusi ,ze musi byc dobre?
Czlowiek jest perfekcyjnie zbudowany i poprzez wchlanianie przez oko swiatla, przesyla ono je dalej do miejsca odpowiedzialnego za te historie...zapewne gdzies glebiej w niewidoczne miejsca mozgu....I nagle puszczamy swiatko uszami,a ono trafia idealnie w tamto ukryte miejsce i tak doskonale leczy. Rzeczywiscie wydaje to sie byc nierealne, a jak trafi tam to i w inne miejsca takze, ktore tego swiatla nie potrzebuja, jak uklady krazenia, watroby, nerki, czy intymne i jeszcze te Ledy niezle zaszkodza.
To juz najlepsze bylo by jakby nie mialo to ani srodkow pomocnych ani ubocznych to placimy tylko i wierzymy ,ze bedzie lepiej, to jeszcze ok...

(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #42859 przez mroowa
Replied by mroowa on topic Światłoterapia
Nie mam przekonania do takich wynalazków. Piszą, że były badania kliniczne ale żadnych szczegółów, więc kto ich tam wie. Ja już wolę słoneczko.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #42860 przez Tadeusz

mroowa napisał: Nie mam przekonania do takich wynalazków. Piszą, że były badania kliniczne ale żadnych szczegółów, więc kto ich tam wie. Ja już wolę słoneczko.

To prawda, ja rowniez...
Czym mysle o tym dluzej to nie trzeba byc fachowcem aby zalapac , ze to pic na wode...
Cos tam pisali, ze swiatlo dochodzi poprzez kore mozgowa...
Akuratnie tam dojdzie dokladnie gdzie oni chca i jeszcze spelni 100% swoja role.
Na zachodzie tylko tak z ludzi sciagaja gotowke, no w wiekszosci...
Powoli i juz do was dochodzi- niestety ! ;)

(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #42867 przez Kamila
Replied by Kamila on topic Światłoterapia
Całkowicie się z Tobą zgadzam. To oszustwo :(

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #42879 przez sylwia
Replied by sylwia on topic Światłoterapia
Każdy woli słoneczko mroowa, ale o tej porze trudno o nie, zwłaszcza gdy się pracuje w dzień. A tak przy okazji zapytam, w urządzeniach do światłoterapii wykorzystuje się żarówki ledowe?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena