× Choroby i niedyspozycje

Światłoterapia

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #42830 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Światłoterapia
Kliknalem na adresik, swietnie zareklamowane, tylko czy to wszystko naprawde prawda?
Cena nawet na zachodzie nie jest niska ,te ok.230 €...Ale co sie nie robi dla zdrowia.
Niby nie mamy z Brunhildzia problemow depresyjnych , ale i tak podejrzewam,ze jak by to przeczytala to przy najblizszej okazji bedac w kraju juz by zamowila szybko tak na wszelki wypadek :ohmy:
Pierwsze wrazenie po wejsciu na temacik pewnie mieliscie podobne.
Masza mila Kaszubka Megi z awatarka, Meg ze 100 lat Cie nie czytalem, zyjesz Ty jeszcze :laugh: Ale znak zycia mogla bys dac...
Czasami zastanawialem sie czy ktos kiedys wezmie Jasmin awatarek ale nic z tego, a przeciez jest jeden z ladniejszych, hmm...Chyba ktos caslkiem nowy kiedys na niego trafi :)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #42832 przez Tadeusz
Jeszcze krotko,bo moze byc wazne?
Ostatnio przy remoncie kupilismy do sypialni az trzy LED lampy, sufitowa i dwie przy lozkach male. Gdzies mi sie obilo o uszy i dopiero przypomnialo, ze to swiatko jest dosc niebezpieczne...To dziekuje jak ma regularnie przez komore mozgowa codziennie przedostawac sie do mozgu, co bedzie za pol roku,a moze i wczesniej jakies nieporzadane srodki uboczne, duzo gorsze od zlych humorkow?
Ja bym na zimne dmuchal i odczekal jeszcze z roczek, jak cos bedzie nie tak to w koncu wyjdzie do publicznej wiadomosci?

(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #42833 przez ania.sobol
Replied by ania.sobol on topic Światłoterapia
Studjując temat w internetach stwierdzam, że produkt już dobre kilka lat jest sprzedawany. To jest już chyba drugi model. Jakby to nie dzialało to by się chyba tak nie sprzedwało. Sama nie wiem. Podobno przeszedł badania kliniczne. Wydaje mi się też, że zarówka żarówce nie jest równa. Chyba chodzi o pasmo światła i inne jakieś parametry. Jedne mogą szkodzić drugie pomagać.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #42834 przez Tadeusz
Trudno mi powiedziec ,moze i masz racje.
Czy aby na pewno przeszedl badania, czy nikomu nie zaszkodzil?
Papier jak wiemy wszystko przyjmie, tych badan przeciez nie mozemy byc pewni, bo to moze byc tylko reklama...A moze po latach cos zaczac sie dziac niedobrego?
Zreszta sam nie wiem ja bylbym ostrozny.
Prawidlowo czlowiek potrzebuja swiata i koduje je poprzez oczy naturalna droga, a ta poprzez uszy mi osobiscie podpada...
Ale Aniu wyprobuj i bedziesz nam zdawala relacje to kilka miesiecy.
Bedziemy trzymac kciuki abys to dobrze przeszla :)

(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #42835 przez Susanah
Replied by Susanah on topic Światłoterapia

Tadeusz napisał: Jeszcze krotko,bo moze byc wazne?
Ostatnio przy remoncie kupilismy do sypialni az trzy LED lampy, sufitowa i dwie przy lozkach male. Gdzies mi sie obilo o uszy i dopiero przypomnialo, ze to swiatko jest dosc niebezpieczne...To dziekuje jak ma regularnie przez komore mozgowa codziennie przedostawac sie do mozgu, co bedzie za pol roku,a moze i wczesniej jakies nieporzadane srodki uboczne, duzo gorsze od zlych humorkow?
Ja bym na zimne dmuchal i odczekal jeszcze z roczek, jak cos bedzie nie tak to w koncu wyjdzie do publicznej wiadomosci?

To ciekawe, wiesz coś więcej na ten temat, były badania czy to tylko hipoteza? Jestem ciekawa, bo właśnie zaczęłam przechodzić na żarówki ledowe, bo widzę same zalety. Ale może mają poważne wady niewidoczne gołym okiem?

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #42836 przez Tadeusz
Susi, dokladnie juz nie pamietam skad..?
Ale mam kilku elektrykow znajomych i wiem ,ze taka lampa jak zepsuje sie to juz ich nie naprawia sie. Te niebezpieczne srodki ponoc sa w srodku w zarowkach, jakby sie rozbila to trzeba uwazac i nie golymi rekami chwytac...
Ale jak swieci to wcale nie musi byc grozna, no tak mysle bo inaczej by chyba nie dopuscili do ogolnego uzytku.
Sam mam juz kilka LED i jeszcze zyje.. :P

(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #42837 przez Susanah
Replied by Susanah on topic Światłoterapia
Czyli nic strasznego. I dobrze, bo bardzo podobaja mi się te żarówki, a jak się zbije to wiadomo jak postępować. Mam jedną lampkę z wbudowaną żarówką led i świeci już ponad 3 lata, więc nie jest tak źle.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena