× Choroby i niedyspozycje

Pęcherz na podniebieniu

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #24871 przez telinka
Replied by telinka on topic Pęcherz na podniebieniu
Jak żyć panie premierze? Na papryce oczywiście. :woohoo:
Ale bez żartów. Aniu, nie chcę cię straszyć, ale pęcherzyca to poważna choroba i może być nawet śmiertelna. Nie powinnaś więc tego lekceważyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #24874 przez Rosemary
Replied by Rosemary on topic Pęcherz na podniebieniu
Z papryka to zart, rozumiem. Ale i papryka ma te zwiazki tiolowe, a przynajmniej papryka chili.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #24891 przez anka
Replied by anka on topic Pęcherz na podniebieniu
No nie strasz mnie telinka. Na razie jest tylko plama, a to czerwona, a to biała z czerwoną obwódką, ale już mi nie przeszkadza i jem normalnie i pewnie za kilka dni nie będzie nawet śladu po pęcherzu. :) Ale dobrze wiedzieć, że nie można z niczym przesadzać.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #24893 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Pęcherz na podniebieniu
Ha ha biale z czerwona obwodka, to przezyjesz na pewno. :laugh:
Wyglada to na zwykla plesniawke, jeszcze rok temu je mialem po kilka razy w miesiacu. Dokuczalo przy jedzeniu, no nie szlo jesc czasami,jak sie uformowala w paskudnym miejscu.
Ale odkad myje zeby o minute dluzej dwa razy dziennie i plucze plynem po myciu, do tego raz dziennie wiecej myje rece, odszlo jak reka odjal.
Ponad rok nie mialem :)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #24894 przez anka
Replied by anka on topic Pęcherz na podniebieniu
Pleśniawka to zupełnie co innego, inaczej wyglądają i dają inne objawy. U mnie najpierw wyskoczył pęcherz wielkości dużej fasoli tylko nie taki spłaszczony jak fasola. I był krwisto czerwony. Potem spłaszczył się do plamy, początkowo czerwonej, a potem właśnie białej a raczej białawo-żółtawej z czerwoną obwódką a potem znowu czerwonej. Na szczęście nie boli i za kilka dni nie powinno po nim być śladu. Ale zdaję sobie sprawę, że mogą być nawroty.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena