× Choroby i niedyspozycje

Bezsenność - jak sobie z tym radzić?

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #24514 przez Camilla
Replied by Camilla on topic Bezsenność - jak sobie z tym radzić?
Na mnie też nie działa wizualizacja, ale może źle do niej podchodzę i po prostu nie mogę wystarczająco skupić się na tych wodospadach i szumiącym morzu. ;) Ja sama, jak mam problemy z zaśnięciem to biorę nervomix, to takie tabletki ziołowe. I z wszelkiego rodzaju suplementów na sen, te najlepiej na mnie działają. I jeszcze czasem robię własne herbatki nasenne, koniecznie z dziurawcem, bo on pomaga w przypadkach, gdy mózg ciągle przetwarza jakiś problem i to jest przyczyną bezsenności.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #24517 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Bezsenność - jak sobie z tym radzić?

jasmin napisał: Ech Tadziu, ta metoda jednak słabo na mnie działa, już nawet wyobrażałam sobie, ze tam leżę przy tym wodospadzie i ... kicha :S

Widzisz Jasminko, to jak w zyciu ,na jednych np. ten Tadziu dobrze dziala,a na innych wrecz alergicznie :woohoo:
Camilla ma tez ciekawe rozwiazania. Ach ten moj sposob nie wypalil, choc tak fajnie na mnie dziala.
Ale dziewczyny ruszyly z propozycjami, wiec i znajdzie sie lepszy sposob niebawem :)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #24527 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Bezsenność - jak sobie z tym radzić?
Widzisz Jasminko, to jak w zyciu ,na jednych np. ten Tadziu dobrze dziala,a na innych wrecz alergicznie :woohoo:

No niestety, z tym też trzeba się pogodzić B)
Na pocieszenie dodam, że jak nie ta to może inna się znajdzie na którą bedziesz dobrze działał :dry:

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #24528 przez Tadeusz
Hahaha, wcale nie musze dzialas tak czy siak, ale juz usmiech mi sie pojawil, czyli....dobrze ze napisalas.
Mam teraz inny problem ,zonka wyszla na popoludniowke do pracy,a ja dostalem za zadanie zrobic ryz z jablkami, to ponoc moja specjalnosc?
Ale robie tak pospolicie. Moze masz (macie) jakis lepszy sposob, aby dobrze smakowal?
Ryz ten tutaj taki sypki, wole taki zbity...Ale mam tez ten mleczny, moze cos pokombinuje.
Dziewczyny rady jak cos to na szybciaka :laugh:

(Madrosc Strycha)

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #24546 przez jasmin
Co prawda ryż z jabłkami nie pomoże na bezsenność ale mam nadzieję, że jednak się udał?

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #24551 przez Tadeusz
Hmm, mam nadzieje, ze bedzie zjadliwy. Duzo jablek dalem ,raczej umiarkowanie ryzu i mam nadzieje, ze wyszedl niezle, bo nawet go nie zdazylem wyjac z piekarnika.
Jutro bedzie probowanko.

(Madrosc Strycha)

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #24560 przez jasmin

roch021 napisał: Hmm, mam nadzieje, ze bedzie zjadliwy. Duzo jablek dalem ,raczej umiarkowanie ryzu i mam nadzieje, ze wyszedl niezle, bo nawet go nie zdazylem wyjac z piekarnika.
Jutro bedzie probowanko.

No to życzę smacznego :)

> Benjamin Franklin

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena