× Choroby i niedyspozycje

Ukąszenie przez pająka

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #23779 przez kasiula
Replied by kasiula on topic Ukąszenie przez pająka
Zwykłą szczotką odkurzałam, nie bardzo widzę szczeliny, chyba że za listwą przypodłogową ale tam taki duży pająk nie wlazłby. Może i pies go przyniósł bo to namiętny kopacz i podkopuje się pod co się da, pod płot a nawet pod altankę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #23782 przez muriel
Replied by muriel on topic Ukąszenie przez pająka
Ja odkurzyłabym jednak szczotką szczelinową. A może jeśli pająk przyjechał na psie to tym samym środkiem lokomocji wyjechał?

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #23793 przez kasiula
Oby tak było. Łudzę się tym, bo go nie znalazłam. Jest wprawdzie jeszcze jedno miejsce, gdzie mógł się schować. Mam na ścianie wąski ale wysoki regał przykręcony do ściany i pająk mógł się wcisnąć między ścianę i plecki regału a demontaż tego regału jest problematyczny. :(

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #23851 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Ukąszenie przez pająka
Dziewczyny coraz bardziej mi sie tu podoba. Niektore konwersacje miedzy wami sa kapitalne ,mozna sie fajnie usmiac.
Kasiula tak powaznie przerazona tym pajakiem,a Muriel odpowiedzi jak do super skeczu, zwlaszcza to: jak na psie przyjechal to i tak pewnie odjechal...Haha
Te pajaki to maja dobrze,nawet podroze maja za darmo...
Ach w sumie mysle, ze moze to byl poprostu komar,a czasami cos zjemy i tez cos wyskoczy i meczy. Pajaki raczej unikaja ludzi , choc uwielbiaja nasze mieszkania.

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #23855 przez kasiula
Wiem co to ukąszenie przez komara, meszkę czy osę. To było co najmniej jak użądlenie wściekłego szerszenia. Nic przyjemnego a poza tym to jednak toksyny i nie wiadomo czy gdzieś się nie odkładają. Użądlenie było w szyję a mogło być np. w oko. :huh: Przed laty byłam uczulona na jad pszczół i po użądleniu w stopę, taka była reakcja, że miałam zwolnienie na prawie 2 tygodnie. Uczulenie jakoś cofnęło się, ale zawsze może powrócić.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #23857 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Ukąszenie przez pająka
Jesze piszac pomyslalem,ze moze to cos z uczuleniem?
Wazne ,ze nie przyjelas chyba negatywnie mojego momentarza bo
Piszac o 2 .ej noca ma sie tak zmienne humorki, niemal z minuty na minute.
Jestesmy tu wszyscy incognito,ale jak przeczytalem "kasiula" to mowie, no chyba nie ta z Tarnowa, ktora rozmawiamy na skypie 2-3 razy w miesiacu,no bo o portalach jeszcze " z moja Kasiula" nie rozmawialismy he
Co do uczulenia,mam nadzieje, ze juz jest ok. I SIE NIE POWTORZY,a ten potworek zniknal, moze i rzeczywiscie przejazdem na piesku ha

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #24224 przez karuszka
Replied by karuszka on topic Ukąszenie przez pająka
kilka dni temu też mnie coś pogryzło i przez to że przeczytałam ten temat nie zasnę teraz w nocy :P

www.salon-iva.pl | Sukces to nagłe odprężenie. Raptowne rozładowanie napięcia może się skończyć katastrofą, załamaniem, głęboką depresją , histerią, samobójstwem - Wiktor Suworow – Akwarium

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena