× Choroby i niedyspozycje

Żylaki i pajączki

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #49907 przez Anna_Wisz
Replied by Anna_Wisz on topic Żylaki i pajączki
Ja mam problem z żylakami od kilku lat i według mojego lekarza żadne maści na żylaki nie działają. Przynajmniej u mnie i u mojej siostry tak było. To tylko pieniądze wyrzucone w błoto. Nam się niestety tworzą co jakiś czas nowe żylaki i wtedy korzystamy ze skleroterapii.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #49910 przez muriel
Replied by muriel on topic Żylaki i pajączki

ksenia napisał: Preparaty z kasztanowca też są dobre, np żel z wyciągiem z kasztanowca.

Co do kasztanowca to są też przeciwwskazania, np w ciąży nie można go stosować.

Więcej
2 lata 4 miesiąc temu #49960 przez ksenia
Replied by ksenia on topic Żylaki i pajączki

muriel napisał: Co do kasztanowca to są też przeciwwskazania, np w ciąży nie można go stosować.

A dlaczego? Żelu z kasztanowcem też nie?

Więcej
1 rok 8 miesiąc temu #52494 przez cookiedo
Replied by cookiedo on topic Żylaki i pajączki
ja to niestety mam tendencje rodzinne do żylaków, genów nie oszuka, moja mama mi poleciła maxi3vena sobie kupić z ruszczykiem, jezcze nie zakupiłam ale powaznie się zastanawiam, chyba warto profilaktykę stosować póki ne jest za późno

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #52531 przez muriel
Replied by muriel on topic Żylaki i pajączki
Moim zdaniem profilaktycznie nie ma co brać tabletek, bo co będziesz brać gdy pajączki zaczną się już pojawiać? Lepiej profilaktycznie zadbać o ruch i zdrową dietę, co wyjdzie na zdrowie nie tylko naczyń krwionośnych.

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #52714 przez cookiedo
Replied by cookiedo on topic Żylaki i pajączki
To na pewno że ruch, zdrowsza dieta, jak dużo siedzisz to zacząć więcej chodzic, zrezygnwoać z auta jeśli masz możliwosć na rzecz spacerów ale widzę ze te maxi3vena to na bazie ziół jest więc myślę ze nie zaszkodzi

Więcej
1 rok 6 miesiąc temu #53057 przez barba
Replied by barba on topic Żylaki i pajączki
Gdzie robiłaś skleroterapię? Mojej mamie szukam jakiegoś specjalisty w Warszawie, słyszałam dobre opinie o klinice Flebologii, maja tam właśnie skleroterapię i też laseroterapię. To chyba jedna z najnowocześniejszych metod walki z żylakami i też mało inwazyjna.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena