× Choroby i niedyspozycje

Żylaki i pajączki

Więcej
7 lata 1 tydzień temu #23413 przez Annamaria
Replied by Annamaria on topic Żylaki i pajączki
Ja kupiłam mojej mamie podkolanówki przeciwżylakowe, bo ma wieczorem bardzo spuchnięte nogi. I po pierwszym dniu była zadowolona, nogi nie były spuchnięte, tylko mała opuchlizna była wokół palucha. Ale drugiego dnia zaczęły się wielkie zawroty głowy i ból w plecach, jakby od żołądka. Zastanawiamy się czy te dolegliwości nie miały związku z podkolanówkami. Następnego dnia nie założyła ich tylko masowała okolice kciuka i dolegliwości minęły. Co o tym sądzicie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 1 tydzień temu #23424 przez muriel
Replied by muriel on topic Żylaki i pajączki
Może zakładała je jak nogi zaczynały już puchnąć? Trzeba zakładać z samego rana i nawet najpierw unieść trochę nogi, żeby krew spłynęła.

Więcej
7 lata 1 tydzień temu #23432 przez majka80
Replied by majka80 on topic Żylaki i pajączki
To, ze przy dolegliwosciach ze strony duzego palucha sa problemy z zoladkiem, nie dziwi mnie, bo w duzym palcu stopy zaczyna sie meridian zoladka. Moze zakladajac te podkolanowki zablokowala energie w paluchu? Ale zawroty glowy? Hmm ... poszperam w moich ksiazkach i jak cos znajde to odezwe sie.

Więcej
7 lata 1 tydzień temu #23438 przez amanda
Replied by amanda on topic Żylaki i pajączki
Majka, do palucha leci chyba meridian wątroby, a meridian żołądka do drugiego palca.

Więcej
7 lata 1 tydzień temu #23453 przez majka80
Replied by majka80 on topic Żylaki i pajączki
Oczywiscie, cos mi sie pochrzanilo. A jednym z objawow zaburzenia energii w meridianie watroby sa zawroty glowy. I moze to tlumaczy zawroty glowy mamy Annamari. :unsure:

Więcej
7 lata 1 tydzień temu #23472 przez Annamaria
Replied by Annamaria on topic Żylaki i pajączki
To niesamowite co piszecie o tych meridianach. Opuchlizna była koło palucha i między nim a drugim palcem więc może zahaczać również o meridian żołądka. Mama zrobiła 2 dni przerwy z podkolanówkami i w tym czasie masowała opuchliznę i wszystkie dolegliwości przeszły. Teraz nosi podkolanówki i nie ma problemów a nogi nie puchną. :)

Więcej
7 lata 6 dni temu #23491 przez justyna
Replied by justyna on topic Żylaki i pajączki
Czyli podkolanówki pomagają mamie? Optymistyczna wiadomość i zaraz poszukam jakichś dla mnie. A mama ma medyczne czy takie pseudo?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena