× Choroby i niedyspozycje

bolący pryszcz w uchu... POMOCY!!!

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #2213 przez asia87
bolący pryszcz w uchu... POMOCY!!! was created by asia87
Czy ktoś może mi poradzic jak pozbyc sie takiego cholerstwa z ucha... to jest tata gulka, podeszła krwią, ma na sobie 4 białe kropki... Kiedyś już raz to miałam, i przebiłam igłą... Wypłynęła krew z ropą. Ale teraz nie chce przebijac,bo jeszcze coś złego się zrobi... jak dotykam to strasznie boli... co to jest? jakiś wrzód czy liszaj? pomóżcie i poradźcie coś...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #2214 przez karolina
Replied by karolina on topic O:bolący pryszcz w uchu... POMOCY!!!
A ten pryszcz masz na zewnątrz ucha czy wewnątrz? Jeśli wewnątrz to nic nie robiłabym tylko poszła do laryngologa. Jeśli na zewnątrz to zaparz mocnego naparu szałwi i zrób okład na miejsce z pryszczem. Trzymaj jakieś 15 minut i w miarę potrzeby powtarzaj. Możesz też zaparzyć szałwię w torebce w małej ilości wody, przyłożyć torebkę i ręką przytrzymywać, żeby trzymało ciepło.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #2215 przez asia87
Replied by asia87 on topic O:bolący pryszcz w uchu... POMOCY!!!
on jest tak przy samym wlocie, czyli na zewnątrz... dzięki za opdowiedz! sprubuję z tą szałwią :)

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #2216 przez anulka
Replied by anulka on topic O:bolący pryszcz w uchu... POMOCY!!!
Ja też używam zawsze szałwii na różnego rodzaju ropne pryszcze i wrzody. Znakomicie wyciąga ropę. Tylko wyciśnij ten kompres wcześniej, żeby szałwia nie dostała ci się do środka ucha.

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #2218 przez asia87
Dziewczyny... nie wytrzymałam i kujnęłam tego syfka igiełką... wyleciał mnóstwo ropy! teraz posmarowałam to taką maścią która wyciąga ropę a jutro jeszcze kupię szałwię! ale następnym razem to już wybiorę się do lekarza!

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #2219 przez meg
Replied by meg on topic O:bolący pryszcz w uchu... POMOCY!!!
Nie powinnaś przekłuwać takich pryszczy a już w żadnym wypadku wyciskać, bo może dojść do groźnego zakażenia. Znałam kiedyś dziewczynę, która od wyciskania takiego głupiego pryszcza dostała sepsy. A swoją drogą, czy tylko w uchu robią ci się te pryszcze? Co takiego ciekawego one tam widzą?:ohmy:

Więcej
11 lata 9 miesiąc temu #2220 przez asia87
wiem że nie powinnam... ale łapki swędzą bo on mi tam przeszkadza.. Tylko w uchu i drugi raz mi się tak zrobił w tym samym miejscu...

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena