× Choroby i niedyspozycje

ciągłe zmęczenie

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #22403 przez Trumka
Replied by Trumka on topic O:ciągłe zmęczenie
O tak, ruch naprawdę pomaga :) Jak regularnie ćwiczyłam, to lepiej spałam, łatwiej mi się wstawało, nie byłam taka zmięta...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #22419 przez sunny
Replied by sunny on topic O:ciągłe zmęczenie
andrea napisał:

Miewam takie okresy, ze siegam po tabletki, bo nic nie pomaga. Ale na trudnosci z zasypianiem z powodu przemeczenia (czy to fizycznego czy psychicznego) zdecydowanie najlepszy jest relaks. Jesli pracuje do pozna i szkoda mi czasu na dluga kapiel z olejkami to przynajmniej postoje troche pod cieplym prysznicem i pozwalam, by cieple bicze rozmasowaly mi kark i plecy. A do tego masaz reczny przy nakladaniu balsamu, do ktorego wkraplam lawendowy olejek eteryczny. I to wzasadzie wystarcza. :)

Dokładnie, na niektóre kłopoty ze snem i zmęczeniem można zaradzić w prosty sposób. Tabletki są skuteczne ale też nie można ich nadużywać.
Jeśli się je stosuje w ostateczności są bezpieczne. Przydają się kiedy zawiodą wszelkie naturalne sposoby a i poczucie bezpieczeństwa że nie zarwę nocy przed ważnym dla mnie dniem też jest bezcenne. :)

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #22428 przez andrea
Replied by andrea on topic O:ciągłe zmęczenie
No wlasnie, czasem czlowiek nie moze zasnac, bo denerwuje sie, ze nie spi a nastepnego dnia cos waznego ma byc. I wtedy lepiej lyknac tabletke. Ja poza tym jak nie przerwe takiej bezsennosci ze stresu to nakrecam sie i wpadam w ciagla bezsennosc.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #22429 przez teczowypajacyk
Replied by teczowypajacyk on topic O:ciągłe zmęczenie
najlepiej iść do lekarza zrobi co badania krwi i będzie wiadomo a takie gdybanie ci nie pomoże

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #22435 przez andrea
Replied by andrea on topic O:ciągłe zmęczenie
Przy takiej sporadycznej bezsennosci, zwlaszcza zwiazanej z przemeczeniem, badanie krwi nic nie da. Po prostu trzeba zrelaksowac sie, a jak w danym momencie nie da sie, to nawet lyknac jakas w miare bezpieczna tabletke.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #22454 przez sunny
Replied by sunny on topic O:ciągłe zmęczenie
andrea napisał:

No wlasnie, czasem czlowiek nie moze zasnac, bo denerwuje sie, ze nie spi a nastepnego dnia cos waznego ma byc. I wtedy lepiej lyknac tabletke. Ja poza tym jak nie przerwe takiej bezsennosci ze stresu to nakrecam sie i wpadam w ciagla bezsennosc.

To prawda, potem się denerwujesz tym że nie zasypiasz i znowu czeka Cię marny dzień, znam to. Lepiej wtedy to przerwać zanim się utrwali :)

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #22505 przez viola
Replied by viola on topic O:ciągłe zmęczenie
A czym w takim przypadku przerywacie to błędne koło?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena