× Choroby i niedyspozycje

ciągłe zmęczenie

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #21722 przez viola
Replied by viola on topic O:ciągłe zmęczenie
Sunny - Wcześniej miewałam okresy zmęczenia, ale nie aż takiego. Też mam nadzieję, że to przejściowe ale trochę już trwa i chciałabym wiedzieć jaka jest tego przyczyna.
Aleksa - Jak za mało żelaza to może być zmęczenie, ale niedobór żelaza daje też anemię a u mnie morfologia jest ok.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #21747 przez sunny
Replied by sunny on topic O:ciągłe zmęczenie
Myślę że powinnaś iść z tym do lekarza, chwilowe objawy mogą się zdarzać ale nie miesiąc czy dwa. :unsure:

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #21774 przez viola
Byłam niedawno, pani doktor zleciła morfologię, która wyszła w porządku. Ale może to sezonowe zmęczenie, bo teraz jak wyszło słońce to już mam więcej ochoty do życia. :)

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #21786 przez Kahita
Replied by Kahita on topic O:ciągłe zmęczenie
Teraz to śnieg a nie słońce, ale jak jest tak ładnie biało to więcej się chce.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #21795 przez viola
U mnie i śnieg i słońce i dzień wydaje się przez to dużo dłuższy i człowiek ma więcej energii. Może już będzie dobrze, bo tylko patrzeć jak przyjdzie wiosna. :)

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #21802 przez chuda
Replied by chuda on topic O:ciągłe zmęczenie
Viola, w przypadku zimowego zmęczenia pomóc może ruch na świeżym powietrzu, zwłaszcza w słoneczny dzień oraz odpowiednie odżywianie czyli dużo warzyw, ryby, razowe pieczywo itd. I na pociechę zmęczenie może samo zniknąć z nastaniem wiosny, ale po co czekać aż do wiosny?

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #21854 przez grubaska
Replied by grubaska on topic O:ciągłe zmęczenie
Viola, spróbuj pić więcej wody. Ja miewałam właśnie zima okresy zmęczenia i okazało się, że przyczyną jest odwodnienie. W zimie prawie nie piłam wody, za to więcej kawy i mocnej herbaty (licząc że postawią mnie na nogi ;) ) a wiadomo, że i kawa i herbata jeszcze bardziej odwadniają. Jak zaczęłam pić wodę i słabą herbatę zieloną lub białą to uczucie zmęczenia przeszło. Jak nie chcesz pić wychładzającej wody to dobre są też zupy albo słabe herbaty owocowe.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena