× Choroby i niedyspozycje

zwyrodnienie kręgosłupa

Więcej
4 lata 6 miesiąc temu #39460 przez kasiula
Replied by kasiula on topic zwyrodnienie kręgosłupa
Aby iść na rehabilitację, najpierw trzeba mieć diagnozę, bo przyczyn bólu krzyża może być wiele. I rehabilitant nie wiedząc co ci dolega, nie pomoże a może zaszkodzić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Normaflex
  • Normaflex Avatar
  • Wylogowany
  • Zablokowany
  • Zablokowany
  • Producent suplementów diety
Więcej
4 lata 5 miesiąc temu - 4 lata 5 miesiąc temu #39915 przez Normaflex
Replied by Normaflex on topic zwyrodnienie kręgosłupa
Choroba zwyrodnieniowa stawów rozwija się na skutek zaburzenia ilości i jakości chrząstki stawowej, a często atakuje również kręgosłup. W jej przypadku, korzystne działanie wykazuje natywny kolagen typu II, który jest podstawowym składnikiem Normaflexu. Jego skład uzupełniono m.in. witaminę C, która pomaga w syntezie kolagenu.

normaflex.pl/

Więcej
4 lata 4 miesiąc temu #40227 przez sylwia11
Replied by sylwia11 on topic zwyrodnienie kręgosłupa
Przed jakąkolwiek rehabilitacją najpierw należy zrobić szczegółowe badania. Najlepiej rezonans magnetyczny ponieważ jest najdokładniejszy. Tomograf też może być. Sama jestem po operacji kręgosłuba, zdiagnozowano u mnie dwie przepukliny i wyłam z bólu. Żadne leki, zastrzyki nic nie pomogą... najlepiej udać się do dobrego neurologa, neurochirurga aby zlecił badania

Więcej
4 lata 4 miesiąc temu #40248 przez kasiula
Aleś mnie nastraszyła. :dry: U mnie to jednak zwyrodnienie i pomagał masaż, po którym przechodzillale potem ból nawracał. Od pół roku ćwiczę jednak jogę i od tego czasu nie mam żadnych problemów. I mam nadzieję że tak zostanie. :)

Więcej
4 lata 4 miesiąc temu #40251 przez ICE_GIRL
Replied by ICE_GIRL on topic O:zwyrodnienie kręgosłupa

barb napisał: Polecam Szybkie odstresowanie . Zerknij na drugie zdjęcie, to są właśnie te przyczepy.

Przeglądam rożne temaciki i wpadłam na ten link.....Wielkie dziękuje sama mam problem z kręgosłupem ale z tym jakoś sobie radzę ale z karkiem czasami już nie dawałam rady tak boli , bardzo chętnie skorzystam aby tylko pomogło :-)

Więcej
4 lata 4 miesiąc temu #40260 przez kasiula
Ice, powinnaś jeszcze zwrócić uwagę na pozycję przy kompie, ergonomiczne krzesło itp. Bo niewłaściwa pozycja przy biurku to częsty powód bólów karku.

Więcej
4 lata 4 miesiąc temu #40262 przez ICE_GIRL
Replied by ICE_GIRL on topic zwyrodnienie kręgosłupa
@kasiula - oj co do pozycji to ja wiem że źle siedzę bo zawsze przychylam się na prawą stronę, ale tego to już chyba nie dam rady zmienić próbowałam inaczej mi nie wygodnie :-)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena