× Choroby i niedyspozycje

zwyrodnienie kręgosłupa

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #22614 przez kasiula
Replied by kasiula on topic O:zwyrodnienie kręgosłupa
Oj, twardy materac chyba nie jest najlepszy na problemy z kręgosłupem, bo kręgosłup nie ma podparcia. Najlepszy jest anatomiczny albo łóżko wodne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #22643 przez pauladra
Replied by pauladra on topic O:zwyrodnienie kręgosłupa
Ja niedawno poślizgnęłam się i mocno potłukłam, m.in. w kość ogonową. Od tego czasu bolą mnie kręgi lędźwiowe a od 2 dni mam coś w rodzaju nerwobólu w kostce. Czy sądzicie, że ten ból może być związany z potłuczeniem kręgosłupa? I co z takim fantem robić?

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #22659 przez blondynka
Replied by blondynka on topic zwyrodnienie kręgosłupa
Pewnie już ci przeszło samo. Problem najprawdopodobniej od uderzenia, bo takie uderzenie ma wpływ na cały kręgosłup. Moja ciotka kiedyś tak uderzyła się i długo ją bolało i bolało ale nie po drodze była jej wizyta u lekarza i jak już do niego dotarła i zrobili prześwietlenie to okazało się, że to rak kości. :(

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #22763 przez pauladra
Replied by pauladra on topic zwyrodnienie kręgosłupa
Faktycznie, przeszło mi, chociaż trochę to trwało. A z tym rakiem od uderzenia to chyba przesada. Może ciotka miała go wcześniej i tylko w związku z bólem związanym z uderzeniem zrobiła badania i wyszedł rak?

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #23968 przez blondynka
Replied by blondynka on topic zwyrodnienie kręgosłupa
Być może uderzenie tylko przyspieszyło rozwój raka. Zresztą okazało się, że nowotwór jest też w płucach i tak naprawdę nie wiadomo, co było pierwotne. Ale czujność trzeba wykazać, z kręgosłupem nie ma żartów.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #24334 przez sylwia
Replied by sylwia on topic zwyrodnienie kręgosłupa
Dziewczyny, a nie wiecie jak znaleźć osteopatę? Chodzi mi o kogoś dobrego, bo niedouczony może bardziej zaszkodzić niż pomóc. Widziałam ogłoszenie jednego, ale o co go pytać, żeby sprawdzić czy ma kwalifikacje?Jakieś certyfikaty?

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #24361 przez magda
Replied by magda on topic zwyrodnienie kręgosłupa
Z osteopatią trzeba uważać, słyszałam że nieumiejętnymi rękoczynami można sobie mocno zaszkodzić. Może reumatolog mógłby wskazac dobrego osteopatę?
A może jakieś kąpiele błotne, np. borowinowe?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena