× Choroby i niedyspozycje

Reumatyzm-rehabilitacja

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #19935 przez ann_a
Replied by ann_a on topic Reumatyzm-rehabilitacja
Potwierdzam, że z braku ruchu nogi puchną. My często wyjeżdżamy samochodem na wakacje na południe Europy i po całym dniu w samochodzie nawet dzieci (7 lat) maja podobne problemy z nogami. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #19983 przez Julia
Replied by Julia on topic Reumatyzm-rehabilitacja
Tak jak piszą dziewczyny , to nie musi byc cos poważnego, choć ryzyko, że winą jest powstanie małego "zatorka' jest realne. Wiesz to ejdnak zmiana cisnienia, a babcia nie jest pierwszej młodosci, a moze to tylko odretwienie?? Babcia cierpi na reumatyczne porblemy? W razie takiej sytuacji kieruj sie od razu do specjalisty, nie ma sensu stac w kolejkach w przychodni. ja znam Rheuma Medicus, gdzie w jednym miejscu masz poradnie i specjalistów, tak zrobilam z tata ( lat 55 ) narzekał na nadgarstki, od razu diagnoza , badanie. To dobra poradnia, moze ktos ci poleci jeszcze inne meisjce. ja znak tylko to, tam wykrywaja wiele nieprawidłowości.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #20013 przez karolina
Replied by karolina on topic Reumatyzm-rehabilitacja
Agiczko, jeśli jedna noga jest spuchnięta to nie lekceważyłabym tego, bo to może być zakrzepica. Najlepiej nie czekać na wizytę u specjalisty z NFZ tylko od razu wybrać się prywatnie do specjalisty od chorób naczyniowych, najlepiej z przychodni specjalistycznej, gdzie od razu można zrobić USG Dopplera. Rozumiem, że babcia nie chce słyszeć o szpitalu, bo moja babcia jest taka sama, ale do lekarza możesz ja zawieźć i zrób to koniecznie, bo powikłania zakrzepicy są naprawdę groźne.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #20016 przez agiczka
Replied by agiczka on topic Reumatyzm-rehabilitacja
Tak zrobię, macie rację. Dziekuję WAm bardzo !!! Już zadzwoniłam wstepnie na tą ochotę, jutro porzyczam auto od chłopaka i zawoże babcię.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #20039 przez karolina
Replied by karolina on topic Reumatyzm-rehabilitacja
Ciekawa jestem diagnozy, mam nadzieję, że to nic poważnego, ale lepiej dmuchać na zimne.

Więcej
6 lata 11 miesiąc temu #20053 przez Julia
Replied by Julia on topic Reumatyzm-rehabilitacja
dokladnie , powiadamiaj, trzymam kciuki

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #20342 przez agiczka
Replied by agiczka on topic Reumatyzm-rehabilitacja
karolina napisał:

Ciekawa jestem diagnozy, mam nadzieję, że to nic poważnego, ale lepiej dmuchać na zimne.

Jeszcze raz Wam dziękuję. Na szczescie juz jest ok, okazało się po badaniach, że potrzebny będzie rehabilitant. Uzyskałam kontakt do dobrego fachowca w Warszawie, udajemy się tam, będzie lepiej, już jest. ;) w tej Rheuma M pracuja naprwde mili ludzie, uspokoili troche dali kontakt na rechabilitanta. Powiedzieli, ze tak się czasem zdarza...;( Z babcia juz lepiej, kupiłam jej nawet laskę kolorowa, do odciązenia nogi i dałysmy jej imię. Nazywa sie Frania;). Teraz jak wychodzimy hasło" bierzemy i Franie". Uff trochę bede etraz zajęta, ale postaram sie zagladac do Was kochane.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena