wielkanoc-photoxpress 2612959

Radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, dużo zdrowia, dobrego nastroju, miłych chwil w gronie najbliższych i odpoczynku od codziennych trosk

życzy redakcja CYBERBABY

× Choroby i niedyspozycje

miód manuka

Więcej
7 lata 1 tydzień temu #17486 przez jagna
Replied by jagna on topic miód manuka
Jeśli opakowanie 250 g a łyżeczka standardowo ma 5 g to powinno wyjść 50 łyzeczek czyli 2 łyżeczki przez 25 dni. Ale coś mi się zdaje, że miód jest cięższy więc jedna łyżeczka to więcej niż 5 g. :S

Jagna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 1 tydzień temu #17487 przez winka
Replied by winka on topic miód manuka
Ale ten miodzik nie jest tak ciężki jak np. nasz lipowy - jest płynny i według mnie ma lekką konsystencję. Nam słoiczek starcza na długo tylko fakt faktem nie jemy go non stop tylko jak potrzeba. Muriel a smarowałaś nim rankę?

Więcej
7 lata 1 tydzień temu #17498 przez muriel
Replied by muriel on topic miód manuka
Mój miód absolutnie nie jest płynny, ma konsystencję gęstego kremu. Nie wiem czy jest cięższy, ale może zużywałam go więcej bo dawałam suni na rataty po1/3 łyżeczki. Na początku smarowałam chorą skórę ale efektem tego było całe mieszkanie lepiące sie od miodu. ;) Zresztą wet powiedział, żeby niczym nie smarować tylko dezynfekować rivanolem. Więc potem tylko dodawałam miód do karmy.

• marcra
  • Autor
  • Gość
  • Gość
7 lata 1 tydzień temu #17503 przez marcra
Replied by marcra on topic miód manuka
Miód manuka smakuje normalnie jak zwykły miodek i nie ma żadnego ostrego smaku.
Bardzo często podaję go dzieciom i rzeczywiście jest dobry.
Polecam

Więcej
7 lata 1 tydzień temu #17522 przez jolka
Replied by jolka on topic miód manuka
Widzę reklamy, że miód manuka działa na reflux, ale nie mogę zrozumieć jak to działa tzn jak miód może działać na zwieracz przełyku. Nie wiecie?

Więcej
7 lata 1 tydzień temu #17538 przez muriel
Replied by muriel on topic miód manuka
Wiem, że miód manuka jest skuteczny na bakterię helicobacter pylori, a ona często jest odpowiedzialna za refluks, może więc w ten sposób działa. :S

Więcej
7 lata 5 dni temu #17573 przez ksenia
Replied by ksenia on topic miód manuka
A nie wiecie jak długo powinna trwać kuracja, żeby usunąć tą bakterię? Lepiej jeść miód na czczo czy z jedzeniem? Kiedyś stwierdzono u mnie ta bakterię i zastanawiam się czy nie odrodziła się, bo coś pobolewa mnie żołądek. Może dobrze byłoby podjeść tego miodku zamiast znowu antybiotyki.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena