× Choroby i niedyspozycje

miód manuka

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #17363 przez muriel
Replied by muriel on topic miód manuka
Cieżko z tym, bo ten największy naciek jest akurat na stawie skokowym, więc każdy opatrunek zsuwa sie jak pies sie rusza. :( Może powinnam jednak zwiększyc dawkę miodu "doustnie".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #17376 przez Sonia
Replied by Sonia on topic miód manuka
Wydaje mi się, że 1/4 łyżeczki w karmie to jednak za mało. A swoją drogą jak wyliczyć jaka ilość jest optymalna?

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #17384 przez halina
Replied by halina on topic miód manuka
Chyba trzeba brać na wagę psa. Tylko czy są jakieś zalecenia dotyczące ilości, jakie trzeba brać, żeby ten miód pomógł?

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #17395 przez karolina
Replied by karolina on topic miód manuka
Muriel, do smarowania skórnych zmian lepszy byłby chyba olejek manuka zamiast miodu. Miód to jednak typowy produkt spożywczy, a nie maść na skórę.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #17404 przez muriel
Do tego samego wniosku doszłam, ale dopiero teraz. Miód jeszcze mam więc kontynuuję ale daję więcej do karmy. Niestety, na razie nie ma oszałamiających efektów. :huh:

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #17409 przez Kahita
Replied by Kahita on topic miód manuka
Nie od razu Rzym zbudowano... poczekaj trochę a potem może faktycznie lepiej robić opatrunku z olejku manuka. Siorka i jadło po dwie łyżeczki dziennie i czasem smarowała pryszcze, znamiona. Efektów od razu też nie było dopiero po kilku tygodniach.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #17418 przez muriel
Kilka tygodni na jeden naciek gronkowcowy to trochę długo, no ale zobaczymy. A twoja siostra po manuka pozbyła się trądziku w ogóle czy tylko był łagodniejszy? Ja daję teraz do karmy tez po 2 łyżeczki dziennie. Na kilka tygodni nie starczy mi tego co mam, zamówiłabym dalszą partię + olejek, ale chciałabym miec pewność, że w końcu pomoże.A narazie to nie wiem. :S

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena