× Choroby i niedyspozycje

bóle krzyża

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #19326 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic bóle krzyża
A wiecie, że ja ostatnio tez mam bóle krzyża a właściwie takie pieczenie w okolicy krzyża. Czy to może oznaczać jakies zmiany zwyrodnieniowe w kręgosłupie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #19349 przez kamilka
Replied by kamilka on topic bóle krzyża
U ciebie takie bóle mogą być związane z autoagresją. Masz przecież problemy z helicobacer pylori, z suchymi oczami ... poczytaj na temat zespołu Sjogrena, może więcej objawów znajdziesz u siebie.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #19381 przez jacekwie
Replied by jacekwie on topic bóle krzyża
często stanów zapalnych nie wolno wygrzewać, na co dzień prowadzę gabinet naświetlania lampami Bioptron - sprzęt leczniczy, lampa do naświetlań likwidująca stany zapalne, opuchliznę- polecam. Na swojej stronie informacyjnej www.bioptron-zepter.com.pl zamieszczam informacje na temat zastosowania tego sprzętu, np. leczenie zatok, wszelkiego rodzaju problemów reumatycznych.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #19396 przez Wega
Replied by Wega on topic bóle krzyża
Aleksandra napisał:

A wiecie, że ja ostatnio tez mam bóle krzyża a właściwie takie pieczenie w okolicy krzyża. Czy to może oznaczać jakies zmiany zwyrodnieniowe w kręgosłupie?

To może być reumatoidalne zapalenie stawów i wówczas pomóc może akupresura. A robiłaś jakieś okłady, np. borowinowe?

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #19419 przez Aleksandra
Nie, póki co nic nie robiłam tylko zastanawiam się dlaczego akurat pieczenie. Gdy byłam jeszcze dzieckiem stwierdzono u mnie skolioze, ale to chyba nie od tego to pieczenie? A reumatoidalne zapalenie stawów dotyczy chyba stawów a nie kręgosłupa. :S

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #19441 przez Wega
Replied by Wega on topic bóle krzyża
Tak, byłam nieprecyzyjna, chodziło mi o zesztywniające zapalenie kręgosłupa. Złagodzić bóle można akupresurą, masażami, ćwiczeniami, okładami i homeopatią. Warto popróbować.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #19473 przez Aleksandra
Dziękuję. A okłady z czego najlepiej?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena