wielkanoc-photoxpress 2612959

Radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, dużo zdrowia, dobrego nastroju, miłych chwil w gronie najbliższych i odpoczynku od codziennych trosk

życzy redakcja CYBERBABY

× Choroby i niedyspozycje

bóle krzyża

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #16106 przez martyna
bóle krzyża was created by martyna
Moja mama od 20 lat cierpi na uporczywe bóle krzyża. Związane są i ze skoliozą i podobno ma zwyrodnienie kręgów. Była kiedyś oczywiście u ortopedy, ten poza lekami skierował na rehabilitację ale to wszystko nie wyleczyło choroby i nawet jej nie złagodziło. :( Znacie jakiś przypadek wyleczenia z tej dolegliwości? Może domowymi sposobami? Wiem,że skoliozy w dorosłym wieku już nie wyleczy się ale może da się złagodzić objawy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #16114 przez kamilka
Replied by kamilka on topic bóle krzyża
A okładów z borowiny mama próbowała? Do dostania są gotowe okłady z borowiny, które podgrzewa się w mikrofalowce lub piekarniku i bardzo długo trzymają ciepło.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #16120 przez jagoda
Replied by jagoda on topic bóle krzyża
Moja siostra ma skoliozę, ja zresztą też mam trochę krzywy kręgosłup, tyle że mnie za bardzo nie dolega. A siostra nosi usztywniający pas i mówi, że dobrze jej robi i bez niego nie mogłaby funkcjonować.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #16131 przez martyna
Replied by martyna on topic bóle krzyża
Borowiny mama nie przypomina sobie, doradzę jej żeby spróbowała. A ten pas, Jagoda, to jakiś specjalny robiony na miarę czy można po prostu kupić w sklepie?

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #16148 przez dominika
Replied by dominika on topic bóle krzyża
Są też pasy nie tyle usztywniające co ocieplające i one też pomagają na bóle krzyża.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #16155 przez jagoda
Replied by jagoda on topic bóle krzyża
Są do dostania takie pasy usztywniające w sklepach ze sprzętem rehabilitacyjnym albo czasami w aptekach. Ale Dominika ma racje, że te ocieplające tez pomagają.

Więcej
7 lata 3 miesiąc temu #16165 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic bóle krzyża
Nie wiem jak na skoliozę ale na zwyrodnienie kręgosłupa pomóc mogą rękoczyny czyli dobry kręgarz.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena