wielkanoc-photoxpress 2612959

Radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, dużo zdrowia, dobrego nastroju, miłych chwil w gronie najbliższych i odpoczynku od codziennych trosk

życzy redakcja CYBERBABY

× Choroby i niedyspozycje

Sposoby na skoki ciśnienia

Więcej
7 lata 2 tygodni temu #17410 przez Kahita
Replied by Kahita on topic Sposoby na skoki ciśnienia
A spróbujcie dietą, produktami spożywczymi regulować ciśnienie. Hm... tylko ja bardziej na obniżenie znam. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 2 tygodni temu #17414 przez paulina
Replied by paulina on topic Sposoby na skoki ciśnienia
Ale chodzi o ciśnienie atmosferyczne czyli to za oknem. Myślisz, że odpowiednia dieta może sprawić, że łatwiej będzie znosić takie skoki cisnienia? :S

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #42930 przez Klaczunia
Replied by Klaczunia on topic Sposoby na skoki ciśnienia
Dietą najlepiej owszem można podleczyć Na pewno soli nie wolno pić, wiem ze zioła niektóre obniżają ciśnienie np. hibiskus czy lipa. No i trzeba jeść ryby morskie a ograniczyć "czerwone" mięso.Warto badać regularnie ciśnienie np. diagnosis ma fajne apartaty do mierzenia ciśnienia. Dostępne chyab w każdej aptece stacjonarnej. MOja babcia używa i ejst bardzo zadowolona

Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #46347 przez Kasia12
Replied by Kasia12 on topic Sposoby na skoki ciśnienia
Jak dla mnie, to najlepiej sięgnąć po lek. Sama brałam Nedal i byłam bardzo zadowolona. Teraz lekarz zmienił mi na Propranorol, bo mam problemy z wątrobą - tomipomaga.pl/choroby/nadcisnienie-tetnicze/2 - tutaj znajdziesz oba leki, a i wiele więcej. Powodzenia

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #46360 przez halina
Replied by halina on topic Sposoby na skoki ciśnienia
Ale musi być jakaś przyczyna skoków, może warto to sprawdzić. Kto to sprawdza, kardiolog?

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #46383 przez Kamila
Replied by Kamila on topic Sposoby na skoki ciśnienia
Nagłe skoki ciśnienia na pewno nie świadczą nic dobrego i same leki raczej tylko zamaskują objawy. Lepiej jest iść do lekarza i zrobić sobie badania pod tym kątem.

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
1 rok 7 miesiąc temu #46439 przez paulina
Replied by paulina on topic Sposoby na skoki ciśnienia
Co wy uparcie piszecie o ciśnieniu tętniczym. Wyraźnie przecież pisałam, że chodzi mi o samopoczucie przy skokach ciśnienia ATMOSFERYCZNEGO.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena