× Choroby i niedyspozycje

okulary czy soczewki?

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu - 3 lata 9 miesiąc temu #32245 przez rodzinna
Replied by rodzinna on topic okulary czy soczewki?
Na co dzień noszę okulary, ale na szczególne okazje zakładam soczewki kontaktowe. Jeśli chodzi o wygodę to dla mnie wygodniej jest nosić okulary i dobrze się w nich czuję. Podczas pływania, i uprawiania sportów soczewki są niezastąpione. jeśli chodzi o twoja wadę wzroku to najlepiej zrobić kompleksowe badanie wzroku specjalista, który będzie badał Twój wzrok na pewno doradzi co dla ciebie będzie lepsze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 4 miesiąc temu - 3 lata 9 miesiąc temu #34197 przez omega
Replied by omega on topic okulary czy soczewki?
Ja noszę soczewki już od dłuższego czasu, wcześniej nosiłam okulary i nie mogłam się do nich przyzwyczaić. Próbowałam soczewek różnych firm i tych o różnym czasie noszenia i najbardziej sprawdzają się te miesięczne. W sklepach internetowych można porównać ceny i kupić szkła kontaktowe za niewielkie pieniądze. Ja ostatnio zamawiam w sklepie xxx. Wszystko było Ok, na pewno jeszcze skorzystam.

Więcej
4 lata 2 miesiąc temu #34790 przez danuśka24
Replied by danuśka24 on topic okulary czy soczewki?
Ja mam okulary do czytania tylko zakładam albo jak siedzę przy laptopie, co do soczewek to przeraża mnie zakładanie i zdejmowanie i w soczewkach oczy szybko się męczą wiem z opowieści znajomych, koleżanka była na zabiegu chirurgicznym jest zadowolona że dobrze widzi.

Więcej
3 lata 9 miesiąc temu - 3 lata 9 miesiąc temu #37008 przez wiola438
Replied by wiola438 on topic okulary czy soczewki?
Też ze znajomą zastanawiałyśmy się nad taką opcją czy okulary czy jednak soczewki. Z jednej strony okulary ładnie wyglądają do niektórych stylizacji, znajoma wybrała sobie akurat te konkretne oprawki xxx ale z drugiej strony soczewki nie są widoczne, nikt nie musi widzieć, że ma jakąś wadę wzroku. Może lepiej zrobić tak jak radzicie dziewczyny, że okulary na co dzień, a na specjalne okazje typu imprezy soczewki.

Więcej
3 lata 8 miesiąc temu #37824 przez HANTAL
Replied by HANTAL on topic okulary czy soczewki?
w moim przypadku soczewki absolutnie odpadają bo nawet często mam problem z wpuszczeniem sobie kropli do oczu :) także zdecydowanie okulary

Może nie jestem idealna, mam wiele zalet, ale i wad sporo
Jedni lekceważą, drudzy przykład ze mnie biorą
Na co dzień jestem wesoła
Lecz przychodzą i dni, kiedy mam doła ..
Lubię marzyć, bo marzenia czasem się spełniają
To one często siły i odwagi mi dodają.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu - 3 lata 6 miesiąc temu #38432 przez Klaudiusz
Replied by Klaudiusz on topic okulary czy soczewki?
Ja jestem zwolennikiem soczewek ponieważ sam z nich korzystam. Są już dostępne dla astygmatyków. Tylko musi Ci je dobrać odpowiedni specjalista. Ja korzystam z usług instytutoka.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Polecam.

Więcej
3 lata 6 miesiąc temu #38445 przez Kurkowa
Replied by Kurkowa on topic okulary czy soczewki?
Ja chodzę tylko w okularach i nie planuję zmieniać ich na soczewki :)

Nie rezygnuj z marzeń ponieważ wymagają czasu, czas i tak upłynie...

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena