× Choroby i niedyspozycje

okulary czy soczewki?

Więcej
2 lata 2 miesiąc temu - 2 lata 2 miesiąc temu #44998 przez Marikaa05
Replied by Marikaa05 on topic okulary czy soczewki?
Ja kiedyś byłam wielką przeciwniczką okularów, strasznie mi się nie podobały. Mąż kupił mi jednak super parę Ray Banów i od razu je pokochałam. Bardzo ładny fason, stylowe, modne no perfekcyjne! Zobaczcie sobie może jakieś modele na sklepie trof.pl/ sa tam w bardzo fajnych cenach. Może coś wybierzecie i dla siebie ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 2 miesiąc temu #45003 przez stenka
Replied by stenka on topic okulary czy soczewki?
Ja jestem za okularami. Jak oprawki są dobrze dopasowane to nie przeszkadzają. A i same szkła nie muszą być szklane a plastikowe są b.lekkie i w efekcie takich okularów wcale nie czuje się.

Więcej
2 lata 2 miesiąc temu #45079 przez magda
Replied by magda on topic okulary czy soczewki?
Z soczewkami wcale nie jest tak pięknie. Ja próbowałam ale ciągle miałam podrażnione oczy i musiałam zrezygnować.:(

Więcej
2 lata 2 miesiąc temu #45085 przez raviola
Replied by raviola on topic okulary czy soczewki?

magda napisał: Z soczewkami wcale nie jest tak pięknie. Ja próbowałam ale ciągle miałam podrażnione oczy i musiałam zrezygnować.:(

Może miałaś źle dobrane soczewki? Albo suche oko? Przy soczewkach ważne jest odpowiednie nawilżenie oka.

Więcej
2 lata 5 dni temu #45783 przez chupaca
Replied by chupaca on topic okulary czy soczewki?
przy soczewkach to łatwo o podrażnienie oczu, mi też bardziej wysychają jak dłużej ponoszę, ale staram się regularnie stosować krople,sprawdziły mi się hialeye free i już mam taki nawyk że raz, dwa razy dziennie zapuszczam, dużo pracuję przed komputerem i dobrego nawilżenia nigdy za wiele ;)

Więcej
2 lata 2 dni temu #45809 przez raviola
Replied by raviola on topic okulary czy soczewki?
A w okularach nie wysychają ci oczy?

Więcej
1 rok 9 miesiąc temu #46677 przez elka552
Replied by elka552 on topic okulary czy soczewki?
Soczewki są bardzo wygodne, no ale nie zlikwidują wady, jeśli o to chodzi. Najlepszy były zabieg laserowej korekcji wad wzroku. Sama się nad tym zastanawiam. Znalazłam już klinikę Optegra, teraz tylko zastanawiam się, która metoda byłaby najlepsza Lasik czy Lentivu. Ta druga podobno jest nowa i daje natychmiastowy efekt.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena