× Choroby i niedyspozycje

ból nadgarstka

Więcej
10 lata 7 miesiąc temu #1621 przez marzena
Replied by marzena on topic ból nadgarstka
Kupiłam twój patent. Świetny, z jednego małego polarka wyszły 2 opaski na nadgarstki i 2 opaski na głowę.:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #5457 przez maja_78
Replied by maja_78 on topic ból nadgarstka
paula321 napisał:

smarowałam jej nadgarstki nalewką żywokostową i potem ciepło opatulałam i szybko przeszło jej bez innych leków.

Czy masc zywokostowa bedzie tak samo skuteczna? Tez przetrenowalam swoje nadgarstki i teraz cierpie. Nie dostalam nalewki, byla tylko masc ... kupilam i posmarowalam na noc ale na razie trudno mi ocenic czy dziala.:unsure:

Więcej
9 lata 9 miesiąc temu #5466 przez paula321
Replied by paula321 on topic ból nadgarstka
Tak, maść też powinna zadziałać. Żywokost ma w sobie coś szkodzącego wątrobie i dlatego nie powinien być stosowany do wewnątrz. Może więc wycofano też nalewkę? Ja robię własną więc ją właśnie stosuję i stwierdzam, że jest bardzo skuteczna.:)

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #6392 przez jaaga
Replied by jaaga on topic ból nadgarstka
Ja tez miewam takie bole i mysle, ze to i za sprawa zimna i przeciazenia nadgarstkow, bo zdarza sie to po pracy w ogrodzie i tylko wczesna wiosna i pozna jesienia, czyli gdy jest zimno. Zabezpieczam sie obwiazujac nadgarstki szerokim bandazem elastycznym, chroni przed zimnej i usztywnia. Jak zapomne o bandazu to bole mam na 100%. Polecam wiec.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #6399 przez Vicky
Replied by Vicky on topic ból nadgarstka
Najlepiej w czasie takich zimnych okresów nosić swetry z długim rękawem i naciągać je tak, żeby wchodziły aż do rękawiczek.:)

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #6409 przez jaaga
Replied by jaaga on topic ból nadgarstka
Dlugie rekawy swetra dobre ale proponuje wyciagac je na bandaz. Bo bandaz dodatkowo usztywnia nadgarstki w czasie pracy np. w ogrodzie. Jesli nie ma potrzeby usztywnienia, bo np. idziesz tylko na spacer, to same rekawy moga byc. ok.

• Magda
  • Gość
  • Gość
9 lata 3 miesiąc temu #7534 przez Magda
Replied by Magda on topic ból nadgarstka
Witam mam problem z nadgarstkiem boli mnie prawie od 2 lat lekarz powiedzial ze to torebeczki stawowe dal masc i kazal nosic opaske ale to nie pomaga nie wiem co mam zrobic ...:( Prosze o pomoc

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena