wielkanoc-photoxpress 2612959

Radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, dużo zdrowia, dobrego nastroju, miłych chwil w gronie najbliższych i odpoczynku od codziennych trosk

życzy redakcja CYBERBABY

× Choroby i niedyspozycje

ból nadgarstka

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #7538 przez meg
Replied by meg on topic ból nadgarstka
I od 2 lat smarujesz maścią i nie ma poprawy? Co na to medyk? Może to nie torebki stawowe? A próbowałaś dodatkowo robić okłady z altacetu?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #7546 przez jagna
Replied by jagna on topic ból nadgarstka
A w jakich okolicznościach masz te bóle? Cały czas czy tylko np. po ruszaniu ręką, albo tylko w nocy? Czy konsultowałaś innego lekarza? Może to coś innego, np. zespół cieśni nadgarstka, ale wtedy jest jeszcze mrowienie i bóle głownie w nocy.

Jagna

• Anna
  • Gość
  • Gość
8 lata 6 miesiąc temu #9843 przez Anna
Replied by Anna on topic ból nadgarstka
Ja mialam kiedys powazną kontuzje lewej dłoni. Niby wszystko sie pieknie zroslo i wygoilo, ale od tego czasu miewam problemy z nadgarstkiem tej reki. W efekcie nie moge nic ciezszego nosic ani wykonywac ciezszych prac, nawet wieksze sprzatanie w domu jest problemem. Nawet jazde na nartach musialam przerwac.:( Pomaga mi usztywnianie nadgarstka specjalna opaska, nosze ja praktycznie do wszystkich prac i zdejmuje tylko na noc. To trwa juz prawie 2 lata i zastanawian sie czy tak juz zostanie na zawsze.:S Lekarka dala mi skierowanie na zabiegi rehabilitacyjne ale odbywaja sie dosyc daleko od miejscowosci w ktorej mieszkam wiec niestety jezdze na nie w kratkę.:( Ale opaske polecam nawet ogrodniczkom.:)

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #9857 przez blondynka
Replied by blondynka on topic ból nadgarstka
2 lata to już trochę długo. Ja na twoim miejscu nie zaniedbywałabym rehabilitacji, bo ręka może zostać niesprawna na zawsze.

• małgorzata
  • Gość
  • Gość
8 lata 6 miesiąc temu #9939 przez małgorzata
Replied by małgorzata on topic ból nadgarstka
W Lidlu jest akurat promocja opasek ortopedycznych m.on. na nadgarstki. Jak myslicie, pomoze taka opaska na nadwyrezone nadgarstki?

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #9944 przez blondynka
Replied by blondynka on topic ból nadgarstka
Pewnie, że pomoże. Ja jeszcze posmarowałabym nadgarstki jakąś maścią (np.arnikową albo żywokostową) i na to nałożyła opaskę.;)

• małgorzata
  • Gość
  • Gość
8 lata 6 miesiąc temu #9957 przez małgorzata
Replied by małgorzata on topic ból nadgarstka
No to jutro kupuję chociaż ręka już mniej mnie boli.:) A czy ta opaska ma wchodzić na rękę ciasno czy raczejluzniej?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena