× Choroby i niedyspozycje

O:sposoby na migreny

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #15178 przez olga
Replied by olga on topic O:sposoby na migreny
Ja też miewałam migreny z aurą wystepującą przed atakiem bólu. U mnie aura objawiała się nieco zniekształconym obrazem i otoczonym migotającą jakby obręczą świetlną. No i jeszcze nudności a nawet wymioty, ogólnie masakra. :( Wiem, że niektórym pomaga wypicie kawy, ale jeszcze przed wystąpieniem bólu, jak ból wystąpi to nic nie da się zrobić. Ale u mnie kawa nie działała a nawet powodowała większe nudności. :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Aneta
  • Gość
  • Gość
7 lata 8 miesiąc temu #15189 przez Aneta
Replied by Aneta on topic O:sposoby na migreny
U mnie czekolada i czerwone wino to pewna migrena. :( Wogole alkohol czesto powoduje u mnie bol glowy ale czerwone wino szczegolnie.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #15223 przez dominika
Replied by dominika on topic O:sposoby na migreny
Przyczyną migreny jest albo gwałtowne zwężenie albo rozszerzenie tętnic i dlatego jedni po kawie mają migrenę a innym filiżanka kawy pomaga na migrenę. ;)

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #15237 przez sabina
Replied by sabina on topic O:sposoby na migreny
Ja też czasami miewam migreny po winie i to czerwonym. Ciekawe jaki składnik wina tak działa, bo chyba nie resveratrol. :laugh:

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #15258 przez zorra
Replied by zorra on topic O:sposoby na migreny
To masz podobnie jak ja. Tylko ja sama stwierdzilam sobie , że to migrena. Mam oprócz bolu glowy , nudnosci i zaburzenia wzroku. Często przebywam na zwolnieniu lekarskim. bior tylko Apap bo boje sie brac innych lekow. Dzuo wtedy leżę i robie oklady na glowe.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #15278 przez dominika
Replied by dominika on topic O:sposoby na migreny
Zorra, a nie masz migren powiązanych z cyklem menstruacyjnym, np. przed miesiączką? Jeśli tak to masz szansę, że samo przejdzie ale dopiero wtedy jak urodzisz dziecko. ;)

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #15285 przez zorra
Replied by zorra on topic O:sposoby na migreny
Własnie nie mam przed miesiączka żadnych takich dolegliwosci. Ale ja juz urodzilam dziecko, a głowa jak bolała tak boli..

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena