× Choroby i niedyspozycje

O:sposoby na migreny

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #15287 przez blondynka
Replied by blondynka on topic O:sposoby na migreny
A pigułki nie bierzesz? Ona też może dawać migreny, zwłaszcza jesli u Ciebie są one regularne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #15288 przez zorra
Replied by zorra on topic O:sposoby na migreny
Zadnych pigułek nie biore ..

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #15290 przez blondynka
Replied by blondynka on topic O:sposoby na migreny
No to możesz wyeliminowac jednego podejrzanego, a mianowicie hormony. Radzę Ci szczegółowo analizować co zdarzyło się przed atakiem migreny tj. co jadłaś, co robiłaś, jaka była pogoda itp, żeby znaleźć przyczynę. Czasami migrenę wywołuje jakiś składnik pożywienia (np. konserwant). Powodzenia!

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #15291 przez zorra
Replied by zorra on topic O:sposoby na migreny
Właśnie zauważyłam, że po zjedzeniu czekoladki, orzechów i ryby, dostaje silnego bólu głowy. I pewno będę musiała z tego zrezygnować. Choć przyznam , że będzie ciężko. Ale czego nie robi się, by pozbyć się bólu..

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #15298 przez maja_78
Replied by maja_78 on topic O:sposoby na migreny
Chce pocieszyc wszystkie migrenowiczki. Ja przed laty, czesto miewalam migreny, nawet kilka razy w miesiacu, i do tego mialam zaburzenia wzroku i straszne nudnosci, a nawet wymioty. :( I nawet trudno było znalezc przyczyne, ale z wiekiem czestotliwosc migren zaczela sie zmniejszac i w koncu w ogole mi przeszlo. :) Samo przeszlo, bez lekow.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #15331 przez green.mama
Replied by green.mama on topic O:sposoby na migreny
Mi pomaga lek Cinie, który przepisała mi neurolog. Biore go jak zaczyna mi się aura. Ból głowy nie przechodzi całkowicie ale mogę normalnie funkcjonować. Z innych metod pomaga mi kąpieli zimny okład na czoło, albo mała drzemka.

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu #15340 przez olga
Replied by olga on topic O:sposoby na migreny
Ach, mnie tez kąpiel trochę pomagała. Ale zdrzemnąć nie mogłam się, nawet gdy tylko położyłam się to było gorzej, bo miałam zaraz nudności.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena