× Choroby i niedyspozycje

O:sposoby na migreny

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #21446 przez ksenia
Replied by ksenia on topic O:sposoby na migreny
Glutaminian jest w większości gotowych dań, nie tylko w zupkach. Jest i w fast foodach i nawet w gotowych mieszankach przypraw. ;) A w fast foodach jest nie tylko glutaminian ale i mnóstwo soli i złych tłuszczów i pewnie wszystko razem wyzwala lub potęguje migrenę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #21459 przez AppleJuice
Replied by AppleJuice on topic O:sposoby na migreny
Szkoda, bo ja strasznie lubie fast foody :( wiedziałam, że zdrowe nie są:) ale że mogą wywołać migrenę :( Ostatnio zauważyłam, że (i tu nie wiem, czy to mój wymysł, czy tak może być) światło w centrach handlowych męczy oczy i później zaczyna mnie boleć głowa. Też tak macie??

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #21471 przez ann_a
Replied by ann_a on topic O:sposoby na migreny
Może nie tyle światło co gwar. :S

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #21474 przez omena
Replied by omena on topic O:sposoby na migreny
jeszcze te zapachy, niektóre kobiety używają bardzo silnych perfum. Jak sobie radzicie w kuchni? Ja pewnie przypłacę przygotowania przedświateczne migreną.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #21482 przez mroowa
Replied by mroowa on topic O:sposoby na migreny
Omena, Ty chyba jesteś z jakiejś arystokratycznej rodziny, bo arystokratki tak miały, że byle co wywoływało w nich migreny.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #21488 przez omena
Replied by omena on topic O:sposoby na migreny
Muszę zrobić drzewo genealogiczne, kto wie ;) A tak poważnie wydaje mi sę, że to wina tego że długo ją bagatelizowałam i mam efekt. Żadne przeciwbólowe mi nie pomagają. Kiedyś smarowałam się amolem i chwiloowo mi pomagało . Teraz niestety już nie.

Więcej
6 lata 5 miesiąc temu #21503 przez ann_a
Replied by ann_a on topic O:sposoby na migreny
Na prawdziwa migrenę amol raczej nie pomoże. I wydaje mi się, że są u ciebie tak dokuczliwe nie dlatego, że je bagatelizowałaś, tylko jest jakiś czynnik ją wywołujący, który intensyfikuje się. Musisz chyba sama dojść co to takiego. Dokładnie obserwować otoczenie i reakcję własnego organizmu, najlepiej notować wszystko co zdarzyło się, co jadłaś itp. To kłopotliwe ale tym sposobem możesz dojść do przyczyny. Powodzenia.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena