× Choroby i niedyspozycje

szczepienia przeciw grypie

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #25249 przez Hannaa
Replied by Hannaa on topic szczepienia przeciw grypie
Ja nigdy jeszcze nie szczepiłam się i jakoś żyję. :laugh: A nie szczepiłam się głównie dlatego, że panicznie boję się szczepień i pewnie po takim zastrzyku ze stresu zaraz rozchorowałabym się. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 7 miesiąc temu #25332 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic szczepienia przeciw grypie
Oj cos czuje po kosciach ,ze Jasmin jednak dopadla ta grypa i niezle podlamala, bo w tygodniu to nowosc, ze kolezanki tutaj nie ma?
Bo czytamy powyzej, ze sie nie szczepi :ohmy:
Lepiej byloby NIE...Ale nie szczepionych w koncu pewnie wielu dopadnie? :unsure:

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #34809 przez danuśka24
Replied by danuśka24 on topic szczepienia przeciw grypie
Mam mieszane uczucia w tym temacie i są podzielona zdania, różne słyszałam opinie na temat szczepionek przeciw grypie. Raz się zaszczepiłam i zachorowałam, więc teraz się nie szczepię od kilku ładnych lat i nie choruję, koleżanka co rok się szczepi, w ciągu 5 lat 2 razy zachorowała. Nie wiadomo do końca jak to jest , prowadzę zdrowy tryb życia, dużo przebywam na świeżym powietrzu bez względu na porę roku, jestem zdrowa.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #34813 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic szczepienia przeciw grypie
Ale przypadki chodza po ludziach ...i tutaj tez bylem.
To chyba jednak nie masz nic na moje lysienie i tylko bedzie postepowalo az zostane lysy :laugh:
To napisz jaka masz pogode za oknem, taki temat tez tu mamy...Dziewczyny przespaly okazje aby rozpoczac tam stronke nr.88...Czy to nie bylaby frajda byc na samej gorze, kto by nie zagladnal do tematu...Od razu rzucasz sie pierwsza w oczy :P

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
9 miesiąc 1 tydzień temu #51079 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic szczepienia przeciw grypie
No i wiecie co? W tym roku jednak dałam się namówić na szczepienie. Nic mnie to nie kosztowało, bo firma fundowała. Zobaczymy co będzie. Działań ubocznych szczepionki w każdym bądź razie nie ma.

Więcej
9 miesiąc 1 tydzień temu #51082 przez anka
Replied by anka on topic szczepienia przeciw grypie
A nie boisz się powikłań? Tyle się o tym pisze.

Więcej
9 miesiąc 1 tydzień temu #51087 przez Aleksandra
Replied by Aleksandra on topic szczepienia przeciw grypie
Pisze się, ale źródłem tych informacji jest głównie lobby antyszczepionkowe, które generalnie jest przeciw szczepionkom. Faktycznie bywają powikłania przy niektórych chorobach ale to ułamek promila i związane są z określonymi chorobami. I dlatego do szczepienia potrzebne jest skierowanie od lekarza.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena