× Choroby i niedyspozycje

drgająca powieka

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #15043 przez Ekspert Hasco-Lek
Replied by Ekspert Hasco-Lek on topic drgająca powieka
Witaj grażko,
drganie powieki o którym wspominasz może wynikać z niedoboru magnezu oraz potasu w Twoim organizmie. Pierwiastki te odgrywają bowiem podstawową rolę w utrzymywaniu prawidłowej kurczliwości mięśni, odpowiadają też za ich właściwą pracę. Pamiętaj więc o uwzględnianiu w swojej diecie produktów/preparatów je zawierających. Nie chodzi oczywiście o to, byś zażywała jak najwięcej tabletek je zawierających, ale ich odpowiednią, pełną dawkę. A taką znajdziesz w jednej kapsułce BluMAGU skurcz jedynego, będącego połączeniem trzech składników aktywnych - magnezu, potasu i witaminy B6. Jeśli dolegliwości nie ustąpią, skonsultuj się z lekarzem.
Pozdrawiam,
Ekspert Hasco-Lek.

----
Jestem przedstawicielem Hasco-Lek, producenta suplementów z magnezem: BluMAG jedyny, BluMag cardio jedyny, BluMAG energy jedyny i BluMAG skurcz jedyny. W przypadku pytań, służę pomocą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #15064 przez kinga
Replied by kinga on topic drgająca powieka
U mnie zdecydowanie najlepiej działa ChelaMagB6. Brałam już chyba wszystkie suplementy z magnezem zanim trafiłam na ChelaMag. Jeśli BluMag jest od niedawna na rynku to pewnie go nie brałam ale nie jest prawdą, że jako jedyny zawiera magnez, potas i wit B6. Olimp Lab też ma ChelaMag Skurcz, który zawiera i magnez i potas i B6, z tym że ja akurat potasu nie potrzebuję więc biorę j.w.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #15076 przez felicja
Replied by felicja on topic drgająca powieka
Kinga, a robiłaś jakieś badanie potwierdzające, że to braki magnezu?

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #15112 przez kinga
Nie, nie robiłam. Ale jak zaczęłam wykazywać nadwrażliwość na hałasy i światło (wręcz histerycznie reagowałam na dźwięki, które dla innych były całkiem normalne) to moja pani doktór stwierdziła bez badania, że to magnez i przepisała mi go. No i pomógł, więc potem przy pierwszym objawie, którym u mnie jest właśnie drganie powieki, sięgam po magnez i przechodzi prawie od razu. :)

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #15151 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic drgająca powieka
I jak długo bierzesz ten magnez? Zużywasz jedno opakowanie i odstawiasz?

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #15160 przez kinga
Zwykle biorę całe opakowanie i przerywam. Ale ostatnio objawy niedoboru magnezu szybko wracają po jego odstawieniu więc chyba powinnam brać stale. :S

Więcej
4 lata 4 miesiąc temu - 4 lata 4 miesiąc temu #33757 przez alla11
Replied by alla11 on topic drgająca powieka
hejaa! słuchajta, mam problema. Otóż drga mi prawe oko od kilku ładnych dni... pierwsze co, no to magnez, iadomo najprościej, biorę ten magnez w tabletkach, wziełam go z apteki taki w żółtym opakowaniu i łykam po 3 tabletki dziennie i nic.. zero efektów. Aż znalazłam jakiś tekst, żeby się dowiedzieć co i jak:biomedical.pl/zdrowie/drganie-powieki-5488.html no to normalka, kawa, alkohol i szlugi, to wiedziałam. Wiedziałam też, że własnie to jest u mnie powodem ciągłego drgania powieki dlatego od razu chciałam to załatwić suplementacją magnezu... no niestety nie daje mi to żadnych efektów... może potas? ale to w ogóle jest w tabletkach? Co o tym myślicie?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena