wielkanoc-photoxpress 2612959

Radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, dużo zdrowia, dobrego nastroju, miłych chwil w gronie najbliższych i odpoczynku od codziennych trosk

życzy redakcja CYBERBABY

× Choroby i niedyspozycje

rak u ludzi młodych - ratujmy młodzież

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #14669 przez chendlerek
rak u ludzi młodych - ratujmy młodzież was created by chendlerek
Witam wszystkich. jak wszyscy wiemy każdy nowotwór jest groźny i niszczy życie nie tylko osoby nim dotkniętej... w tym wątku chciałabym poruszyć sprawę raka, a raczej ogólnie nowotworów u ludzi młodych. na początek proponuję przeprowadzenie testu na prawdopodobieństwo wystąpienia u nas nowotworu oraz krótki artykuł nt nowotworów u ludzi młodych. poczytajcie, zróbcie test i podzielcie się refleksjami. pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #14674 przez ja1923
Replied by ja1923 on topic rak u ludzi młodych - ratujmy młodzież

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #14681 przez cybernetyczna
Replied by cybernetyczna on topic rak u ludzi młodych - ratujmy młodzież
mnie się wydaje, że jeśli ktoś prowadzi w miarę zdrowy tryb życia: nie jest jakichś śmieci, uprawia sport, trochę się rusza i nie przyjmuje używek, to to są najlepsze rozwiązania mające chronić przed chorobami. bo na genetyczne sprawy nie mamy wpływu, więc tutaj nic nie zrobimy

Więcej
7 lata 6 miesiąc temu #14726 przez jagoda
Replied by jagoda on topic rak u ludzi młodych - ratujmy młodzież
Masz rację cybernetyczna. :) A te wcześniejsze wpisy to nieuczciwy spam kierujący do quizu-testu niby sprawdzającego czy mamy predyspozycje do raka. I nie byłoby w tym nic złego tylko na koniec proszą o wysłanie sms, żeby dostać kod do wpisania, a ten sms kosztuje 30 zł o czym oczywiście nie informują. :angry: Po prostu oszuści polujący na naiwnych. Nie dajcie się oszukiwać. Jeśli do dokończenia testu ktoś chce sms'a to powinno Wam się zaświecić ostrzegawcze światełko. Nie dawajmy się oszustom!

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena